סמסונג חושפת את מכשיר הגלקסי S6, בערך • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

סמסונג חושפת את מכשיר הגלקסי S6, בערך

פחות משבוע לפני ההשקה הרשמית המיועדת של מכשיר הדגל הבא של החברה למשפחת מכשירי הגלקסי, מציגה תמונה רשמית של המכשיר המשאירה מספיק לדמיון בכדי לגרום לנו להמשיך לתהות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


zero-marquee-lockup
מכשיר הגלקסי S6 של תחת המיתוג "Six Appeal"

לא בטוחים אם התמונות המודלפות והמידע המדווח על מכשיר הגלקסי S6 החדש של סמסונג מהימנות? תמונה חדשה ורשמית של סמסונג וה-"אנטי-מפעילה" T-Mobile חושפת את רוב מכשיר הגלקסי החדש של החברה. על פי התמונה, שמעלה מספר שאלות חדשות על יכולותיו של המכשיר העוצמתי, מגיעה עם מיתוג המחליפה את המילה "Sex appeal" (משיכה מינית באנגלית) עם המונח "Six Appeal" (סקס->שש) , המרמזת על זהותו של המכשיר.

התמונה מציגה את צידו הימני של מכשיר הגלקסי S6, צד הכולל את האותו קימור במסך כמו שמכשיר ה-Note Edge של כבר כולל כיום. מהמידע שנחשפנו אליו עד היום, עתידה להשיק שני גרסאות של מכשיר הגלקסי S6: גרסה ראשונה ו-"רגילה" מבין השניים, שתכלול מסך ללא קימורים ואת המיתוג הרגיל "S6", כאשר הגרסה השניה תכלול מסך הקמור משני כיווניו (ימין ושמאל), בנוסף למיתוג מיוחד של "Galaxy S Edge". כצעד חכם ואף מציק לנו המעוניינים בכל מידע רשמי שניתן להשיג על מכשיר הדגל הבא של , החברה כמובן מציגה בתמונה החדשה רק את צידו הימני הקמור, מה שלא מגלה לנו האם ישנו קימור נוסף בצד השני של המסך, או איזה על איזה מכשיר בכלל מדובר.

אם הספקתם לשכוח, מכשיר הגלקסי S6 ו-S Edge צפויים לבוא עם מפרט עוצמתי במיוחד הכולל את מעבד ה-Exynos 7420 (המיוצר בליתוגרפיה חדשה של 14 ננומטרים) מתומן ליבות הרץ ב-2.1 גיגה-הרץ, מסך 5.1" (הקמור משני צדדיו בגרסת ה-Edge) ברזולוציה של 1440×2560 (שיקנה לו צפיפות של כ-576 פיקסלים לאינץ' רבוע), שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM, אחסון פנימי מובנה בנפח של 32 גיגה-בייט (עם חריץ microSD להוספת 128 גיגה-בייט נוספים), מצלמה אחורית "אינטליגנטית" ברזולוציה של 20 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית ברזולוציה של חמישה מגה-פיקסל.

s6_m1
האם הגדילה את כפתור הבית בכדי לאפשר מערכת לזיהוי טביעות אצבע משופרת?

אך האם אנחנו לומדים משהו חדש על מכשיר הגלקסי S6 מהתמונה החדשה? לא רק שניתן לאשר בצורה כמעט ומחולטת שמכשיר הדגל החדש של סמסונג יגיע עם חלק אחורי העשוי ממתכת (כמו שניתן לראות בברור בתמונה), אלא השערות חדשות מרמזות לנו על כך שהחברה הגדילה את כפתור הבית (לעומת גודלו הנוכחי במכשיר הגלקסי S5) בכדי לאפשר למערכת זיהוי טביעות אצבע משופרת להיטמע בחלק זה של המכשיר, בדומה להטמעה של מערכת ה-TouchID שבמכשירי האייפון 5s ובאייפון 6 ו-6 פלוס.

מכשיר הגלקסי S5 אומנם מגיע כבר היום עם מערכת לזיהוי טביעות אצבע כאמצעי זיהוי נוח, אך מערכת זו מסתמכת על החלקה של האצבע על גבי כפתור הבית, במקום שיטת ה-"הנח ושכח" שאנחנו מכירים כבר היטב ממוצריה של .

סמסונג תחשוף בצורה מוחלטת ורשמית את מכשיר הגלקסי S6 ו-S Edge באירוע השקה שתקיים בראשון לחודש מרץ המתקרב, המתקיים בתאריך הסמוך לתחילתה של תערוכת MWC. איננו יודעים אם סמסונג עושה זאת בכדי לגנוב מעט את אור הזרקורים ממכשירים מובילים הצפויים להיחשף בתערוכה השנה, אך החברה לא מוותרת על הזדמנות לנסות ולהלהיב אותנו על מוצריה.


תגיות

תגובה אחת

  1. די כבר עם הפימפום חסר הטעם הזה !
    טפח מפה ושמועה משם. יאללה, את מי זה מעניין בכלל כל השמועות האלה.
    חכו שבוע ותדעו בוודאות.
    אפשר לחשוב מציגים מסע בזמן או משהו באמת מדהים.
    פחחחח.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close