סמנו ביומנים, הכינו את המזומנים: iPhone XS מגיע לארץ באמצע אוקטובר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

סמנו ביומנים, הכינו את המזומנים: iPhone XS מגיע לארץ באמצע אוקטובר

הדור החדש של מקבל תאריך השקה בשוק המקומי – וגם תגי מחיר שוברי שיאים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


צמד דגמי היוקרה של אפל לשנת 2018 כבר החלו למלא את מדפי החנויות בעשרות שווקים שונים ברחבי הגלובוס, אם כי היא לא אחד מהם הפעם, בניגוד לשנים קודמות – המעריצים המקומיים של המותג יזדקקו להמתין עוד כמה שבועות בשביל הזדמנות לרכוש דרך יבואן רשמי, במחירים שהם מהגבוהים ביותר שנראו בארץ הקודש מאז ומעולם.

מרשת iStore, אחת המשווקות הרשמיות של מוצרי אפל בשוק המקומי, נמסר כי דגמי ה- XS וה- XS Max יחלו להימכר בארץ דרך היבואניות הרשמיות החל מיום חמישי ה-18 באוקטובר, עם תוכנית לאירועי מכירות ליליים מיוחדים כבר בתחילת היממה עבור אלו שפשוט לא יהיו מסוגלים דקה אחת נוספת.

המחירים יהיו אימתניים, כמשוער, ויחלו בכ-4,800 שקלים חדשים עבור דגם ה-XS הבסיסי עם 64GB של אחסון מובנה, או כ-5,200 שקלים חדשים עבור ה-XS Max המוגדל עם נפח זהה. משם נראה זינוק ל-5,500 עבור גרסת ה-256GB של ה- XS, ותג מחיר של 6,500 שקלים חדשים עבור הגרסה העליונה עם 512GB בתוך המכשיר – בהתאם לדרישה של לתוספת של 200 דולר (לא כולל מסים) בקפיצה בין שתי רמות האחסון העליונות, לעומת הפרש של 150 דולר "בלבד" בין רמת האחסון הבסיסית לזו שאחריה.

ה- XS אינו זקוק לכיסוי מזהב ויהלומים בכדי לשאת תג מחיר שמזכיר תכשיטי יוקרה

ה- XS Max יתומחר בכ-5,900 שקלים חדשים לנפח 256GB – וב-6,800 שקלים חדשים מבהילים לגרסת 512GB, כאשר בנקודה זו ראוי לציין את ה-Galaxy Note 9 של שמוצע רשמית עם חצי טרה-בייט לאחסון במחירים של 4,800 שקלים חדשים ומעלה.

תזכורת: אלו הן עלויות ה-XS הרשמיות של בארצות הברית, עליהן נדרש להוסיף את המע"מ הישראלי המקומי בשיעור של 17 אחוז

נכון להיום ניתן כבר למצוא את ה- XS וה- XS Max במספר חנויות בודדות בישראל, אשר מבצעות ייבוא אישי של המכשירים, אם כי במחירים שגבוהים אף יותר מאלו המיועדים – החל מ-5,000 שקלים לדגם הבסיס של ה-XS, והחל מ-5,600 שקלים חדשים ל-XS Max כולל מעבר רף של 7,000 שקלים חדשים (אאוץ') לגרסאות עם נפחי 256GB ומעלה.

שני דגמי קצה עליון עם נפח פנימי עצום – בהפרש של כמעט 2,000 שקלים חדשים האחד מהשני

אם תגי המחיר שלמעלה הבהילו אתכם, כנראה שאתם מהווים קהל יעד פוטנציאלי עבור הברירה השלישית שמתכננת לספק לנו הענקית מקופרטינו בשנה הקרובה, ה- XR הצבעוני, אשר אמור לעלות פחות מ-4,000 שקלים חדשים כשיושק באופן רשמי.

לפי תיעוד לו זכה הדגם בימים האחרונים ברשות התקשורת האמריקאית, נראה כי זה יקרה בסמוך מאוד למועד ההשקה המקומי של גרסאות ה-XS, עם הזמנות מוקדמות עבור הדגם שמחליף את ה- ב-LCD החל מה-19 באוקטובר וזמינות ממשית בחנויות החל מה-26 באוקטובר – הכל בצפון אמריקה, כמובן. האם זה מאפשר לנו להעריך בזהירות כי במהלך נובמבר נוכל לפגוש אותו גם בחנויות ה-iDigital וה-iStore למיניהן? אנחנו בהחלט נחזיק לכך אצבעות.

רכישת דגמי X שצפויים להוזלה קלה עשויה להיות עוד אלטרנטיבה למחיר דגמי ה-XS – אך להמתין לבואו של ה- XR לפני שמחליטים היא כנראה הצעד הנבון ביותר בשביל רוב המתעניינים

תגיות
Back to top button
Close
Close