סמארטפון הדגל הקודם מבית סוני זמין במחיר משתלם

רגע לפני הכרזה אפשרית על דגמים חדשים ויוקרתיים, יש לכם הזדמנות לקבל את ה-Xperia XZ הייחודי בעלות נמוכה מהרגיל

המכשירים החכמים מבית סוני הם כמעט אף פעם לא המתקדמים ביותר בשוק, וגם לא הפופולריים והנמכרים ביותר בסביבה באופן טבעי – אך כל זה לא מנוע מהחברה היפנית להמשיך בקו הספציפי שלה, מבלי להירתע יתר על המידה ממה שקורה אצל המתחרות. אם אתם מסכימים עם גישה זו, סביר להניח שיש לכם פינה חמה בלב למוצרים כדוגמת ה-Xperia XZ שהושק בסוף השנה שעברה, עם העיצוב הבלתי סטנדרטי ויחידת צילום ראשית עדכנית ומשוכללת – ועכשיו אתם גם יכולים לרכוש אותו דרך אמאזון, בעלות מקוצצת.

ה-Xperia XZ מציע מסך IPS בגודל 5.2 אינץ׳ וברזולוציית 1080p, עם שוליים בריאים מאוד מלמעלה ומלמטה שמכפרים במעט על מימדיהם תודות לרמקולים סטריאופוניים קדמיים שמובנים בהם, זאת לצד שבב Snapdragon 820 מרובע ליבות, זכרון דינאמי של 3 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון מובנה של 32 ג׳יגה-בייט שניתן להרחיב, מערכת אנדרואיד מרשמלו שכבר עודכנה רשמית לגירסת הנוגט, הגנת IP68 בפני מים ואבק, סוללת 2,900mAh עם טעינה מהירה, מערך צילום שכולל יחידת 23 מגה-פיקסל אחורית עם ייצוב אלקטרוני מתקדם ויחידת 13 מגה-פיקסל קדמית ועוד יכולות ראויות.

מכשיר דגל בן עשרה חודשים – בעלות של דגם ביניים. שווה?

ה-Xperia XZ זמין לרכישה, יחד עם כרטיס microSD של סוני בנפח 64 ג׳יגה-בייט ובגוון שחור, כסוף או כחול, במחיר של 455 דולר כולל מסים ומשלוח ישיר לישראל – כ-1,620 ש"ח, אשר זולים במאות שקלים מהעלות אותה תמצאו ברוב החנויות המקומיות. האם זה מחיר שאכן מצדיק רכישת מכשיר מהגלגול הקודם? זה כבר תלוי בעיקר בכם – ואתם מוזמנים לתת את דעתכם בתגובות.

אחד מתגי המחיר הנמוכים ביותר שנצפו עבור דגם זה עד עתה