ממשיכה לקרוץ להמונים: סמסונג מציגה צמיד כושר זול במיוחד • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTסמארטפוניםכתבות נבחרות

ממשיכה לקרוץ להמונים: סמסונג מציגה צמיד כושר זול במיוחד

אחרי ההוזלה המשמעותית במכשירים החכמים ממשפחת A מגיע גם תורם של האמצעים הלבישים לרדת אל העם – תודות לדגם ה- Fit e

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סמסונג בגרסת 2019 היא חברה שמנסה לפנות לקהל יעד רחב יותר מבעבר, כך נראה, וזה משהו שבא לידי ביטוי מובהק גם במכשיר ה- 10e שהצליח להזכיר לנו את ימי העבור בהם ספינות דגל עוד לא נשקו למחיר בן ארבע ספרות בדולר וביורו, גם במכשירי ה- A אשר החליפו גם את דגמי ה- J הבסיסיים ועכשיו גם בדמותו של צמיד ה- Fit e שיעלה 40 יורו בלבד.

הצמיד בקומפקטיות וקל המשקל מבוסס על מסך P-OLED בגודל 0.74 אינץ׳ ובגווני אפור ולבן בלבד, כאשר הדגש בו הוא תצוגה ברורה בכל זמן ובכל מקום – יש בו מד דופק מובנה וקישוריות Bluetooth לממשק מול הסמארטפון שלכם ומול אפליקציית ה- Health שתאפשר להגדיר את המראה והמאפיינים של המכשיר הלביש וגם תציג את הנתונים שצבר באופן מפורט.

תחרות חדשה וקשוחה לדגמי ה-Mi Band של שיאומי?

ה- Fit e אטום למים בלחץ של עד 5 אטמוספירות, בדומה לדיונים אנלוגיים איכותיים, וכולל גם הגנה כללית בתקן MIL-STD 810G צבאי. יש לו יכולות מעקב אחרי מחזורי השינה של המשתמש ויכולות לזהות ולנטר אוטומטית פעילויות של הליכה, ריצה וכדומה – הכל תחת הבטחה לחיי של חמישה או שישה ימים בשימוש תכוף.

יהיה זמין בשלושה גוונים – ואנחנו מקווים שהמחיר בארץ יהיה שפוי יותר במעמד ההשקה המעשי

הצמיד החכם יהיה זמין בגוון צהוב, לבן או שחור ובפחות ממחצית המחיר של צמיד ה-Galaxy Fit אשר כולל מסך גדול יותר וצבעוני – פשרה שכנראה תהיה סבירה למדי עבור כל מי שמעוניינים לשלם כמה שפחות במסגרת התחביב האקטיבי שלהם. מחירו של ה-Galaxy Fit e באתר של היבואנית הישראלית הרשמית גבוה משמעותית מזה בחו"ל ועומד כרגע על 350 שקלים, אם כי אנחנו מקווים בהחלט שבמעמד ההשקה הרשמית נראה ירידה משמעותית, בין אם דרך הנציגות הראשית ובין אם דרך יבוא מקבילי.

ה- Fit המקורי – מאפיינים דומים אך במחיר גבוה משמעותית של 100 יורו

תגיות
Back to top button
Close
Close