מי רוצה סמארטפון שיאומי ב-24,000 שקלים? • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

מי רוצה סמארטפון שיאומי ב-24,000 שקלים?

היצרנית הסינית השאפתנית מחליטה להשתעשע בשוק האולטרה-פרימיום של עולם המובייל עם גרסה מיוחדת של ה-Redmi K20 Pro שכוללת זהב ויהלומים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שיאומי (Xiaomi) מוכרת לעולם בעיקר תודות למכשירים משתלמים במיוחד שהיא מציעה למכירה ברחבי הגלובוס, כאלה שיש להם מעט מאוד תחרות ישירה באותם יחסי עלות-תועלת – בייחוד כשמדובר בסדרת ה-Redmi שלה לקהל יעד צעיר.

בתקופה האחרונה ראינו צמיחה נוספת במשפחת ה-Redmi עם ההשקה של דגמי ה-K20, הראשונים מסוגם, שהציעו כוח עיבוד גדול מבלי לוותר על תג המחיר התחרותי או על הסוללה הנדיבה לשמחתנו. אז מה נותר לעשות עכשיו? להשיק גרסת מגה-יוקרה בעלות הגבוהה פי 20 מהמקור כמובן. רגע, מה?

20 יחידות בלבד יהיו זמינות למכירה – וכל אחת מהן במחיר גבוה פי 20 בערך מהגרסה הסטנדרטית. האם רק אנחנו נזכרים לפתע ב-Vertu שפיתחה גרסאות יוקרה למכשירי אי שם בעבר?

במסגרת ההצגה של ה-Redmi K20 Pro, עם 855 עוצמתי ומצלמת סלפי מכאנית שיוצאת מתוך גוף המכשיר, לשוק ההודי – הכריזו בחברה גם על גרסת ה-K20 Pro Signature Edition, עם חיפוי אחורי בוהק שמצופה כולו זהב טהור ועיטור של האות 'K' כשמה של הסדרה בחלק התחתון אשר מורכב מיהלומים. מתכננת ליצור רק 20 יחידות אספנים שכאלה לשוק ההודי הצומח – ותתמחר אותן ב-480,000 רופי – או 6,960 דולר בהמרה ישירה.

כך זה נראה בפועל. מוגזם או מדהים?

לא ברור האם מדובר בהבלחה חד פעמית של , או בסנונית ראשונה של אפיק הכנסות חדשות שאותו היא מתכננת לנסות ולפתח בתקופה הקרובה – אך אין ספק כי זה מהלך מפתיע מאוד שנמשיך לעקוב אחריו ולתהות לגביו.

הסיכוי לראות את הדגם המוזהב בארץ כנראה שואף לאפס – אבל אנחנו עדיין מצפים בקוצר רוח להגעתו של ה-Redmi K20 Pro הסטנדרטי, או ה-Mi 9T Pro אם תרצו, לשוק המקומי שלנו

תגיות
Back to top button
Close
Close