מחירו של הגלקסי S4 נחשף

מחיריו הצפויים של מכשיר הדגל החדש מבית סמסונג באירופה מתחילים להיחשף ונראה כי הם ממשיכים את קו התמחור שראינו במכשירי הדגל הקודמים של הענקית הקוריאנית – יקר אבל תחרותי

אחרי כל הרעש והצלצולים שלוו עם השקת מכשיר הדגל החדש של סמסונג, הגלקסי S4, נותר פרט אחד חשוב מאוד שסמסונג בחרה לא לחשוף בעת השקתו, המחיר. מחירם של מכשירי דגל חדשים אף פעם אינו נמוך וגם הפעם המצב דומה.

שמועות ראשונות טוענות שהמחיר באיטליה יהיה כ-699€ והמחיר בשאר אירופה (וסביר מאוד להניח שגם בארץ) ינועו בין 600€-700€ או 2,800-3,300 ש"ח כולל מיסים. אתר אמאזון בגרמניה מציע כבר את המכשיר ברכישה מוקדמת במחיר של כ-650€, עובדה שאכן מאוששת את השמועות. מאוד ייתכן שהחנויות בארץ (שלא לדבר על ספקיות הסלולר) "יעגלו" את מחיר המכשיר ההתחלתי ל-3,500 ש"ח, מחיר סטנדרטי למכשיר דגל חדש שיוצא.

לשם ההשוואה, ה-HTC One אמור לעלות בבריטניה סכום של בין 2,600 ל-3,000 ש"ח לפני מיסים. ה-Xperia Z כבר נמכר בבריטניה במחיר של כ-3,000 ש"ח לפני מיסים. בארץ הוא כבר החל להימכר בחנויות פרטיות בארץ במחיר של כ-4,000 ש"ח (בעת כתיבת שורות אלו), מה שבהחלט תואם את המחיר הגבוה שלו בכל מקום אחר. האייפון 5 דרך אגב, אולי המתחרה הגדול ביותר של סמסונג, נמכר החל מ-3,250 ש"ח בארץ, אך התשובה של סמסונג ל-S4 תגיע כנראה בקיץ עם הכרזתו המשוערת של האייפון 5S.

הקרב על כיס הצרכנים: ה-HTC One משמאל, הגלקסי S4 באמצע וה-Xperia Z מימין

כמובן שהמחירים כל המכשירים הללו, ובכלל כל גאדג'ט שהוא, יורדים במשך הזמן ועל כן מדובר כאן במחיר התחלתי בלבד. מעניינת העובדהשמכשיר הדגל החדש של HTC כנראה יהיה הכי זול לעומת המתחרים הגדולים ואולי זה מרמז על כוח המותג של HTC לעומת המתחרות ועל הרצון העז של החברה להפוך למובילה בשוק. בכל אופן, נמשיך לעדכנכם ברגע שיתפרסמו מחירים רשמיים בארץ על מכשיר הגלקסי S4.

האם סמסונג תצליח לשחזר את הצלחת מותג הגלקסי עד כה? לחצו כדי לצפות באינפורגרפיק מפורט

מה דעתכם? האם מחיר בסדר גודל של כ-3,500 ש"ח נראה לכם מוגזם להוציא על מכשיר סלולרי? או שמה זה עניין של היצע וביקוש והיצרניות צריכות לקחת כמה שהן יכולות על מכשירי הדגל שלהן? והשאלה הבלתי נמנעת, האם סמסונג יצליחו לשחזר את ההשיג האדיר שלהם עם הגלקסי S3, מכירות של 50 מיליון מכשירים ברחבי העולם? שתפו איתנו בתגובות!