מוטורולה חוזרת לעניינים? Moto G8 Plus המבטיח נחשף ברשת • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מוטורולה חוזרת לעניינים? Moto G8 Plus המבטיח נחשף ברשת

דגם תקציבי חדש במותג הפופולרי מהעבר אמור להציע כוח עיבוד סביר עם נדיבה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מוצרי המותג , מבית בעידן המודרני, הצליחו לאכזב אותנו בכמה הזדמנויות גם כשרף הציפיות היה נמוך למדי – אבל עם קצב השקות גבוה שכזה נראה כי יש בכל זאת מי שרוכשים את המוצרים הללו אי שם בעולם – אז היכונו לקבל עוד משפחה של דגמי G בקרוב מאוד, עם דגם אחד לפחות שעשוי לספק תחרות לדגמים התקציביים הפופולריים שנמכרים בארץ.

Moto G8 Plus אמור להיות המוצר המוביל בסדרה המתקרבת, ויעשה את זה עם פאנל IPS של 6.3 אינץ' ברזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים, Snapdragon 665 מתומן עדכני ויעיל, זכרון דינאמי של 4GB עם 64GB או 128GB לאחסון (ואפשרות להרחבה נוספת בחריץ microSD), מערכת פאי, סורק טביעות אצבע אחורי מובנה, מצלמת סלפי של 25 מגה-פיקסל עם HDR בתוך מגרעת מינימלית במרכז המסך, סוללת 4,000mAh עם טעינת 18 וואט מהירה (בערך) ומערך צילום אחורי משולש עם יחידת 48 מגה-פיקסל ראשית, מצלמת 16 מגה-פיקסל לצילום בזווית רחבה, יחידת 5 מגה-פיקסל לחישת עומק וגם מיקוד אוטומטי מבוסס אינפרא-אדום.

למכשיר הזה יהיו כמה מאפיינים קטנים אך חשובים אשר חסרים ביותר מדי דגמים מודרניים אחרים בסביבה – NFC מובנה, מקלט רדיו FM מובנה, משדר אינפרא-אדום וגם חריץ 3.5 מילימטרים עבור אוזניות, ביחד עם קישוריות 802.11ac כפול ערוצים וקישוריות 5.0.

מכשירי ה- G8 Plus בתמונות שכנראה מהוות עיבוד ממוחשב רשמי. האם נראה כאן גוף מתכתי עם חיפוי זכוכית משני הצדדים?

דגם Moto G8 Play, שדלף הן בתמונות יח"צ רשמיות והן בתיעוד מעשי בעולם האמיתי, יהיה הבסיסי והזול שבחבורה עם מסך IPS של 6.2 אינץ' ברזולוציית 1,520×720 פיקסלים, Helio P60 מתומן של Mediatek, מערכת פאי, זכרון דינאמי של 3GB או 4GB עם נפח ניתן להרחבה של 32GB או 64GB, מערך צילום אחורי משולש דומה לזה של ה-G8 Plus אך ללא מערך המיקוד האוטומטי מבוסס הלייזר, מצלמת סלפי של 8 מגה-פיקסל וסוללת 4,000mAh מובנית בהתבסס על חיבור microUSB עתיק עם הספק טעינה של עד 10 וואט בלבד.

בונוס מיוחד בדגם ה-G8 Play, מעבר לחיי הסוללה שאמורים להיות איכותיים מאוד תודות לפאנל התצוגה הצנוע, הוא מובנה שאינו נפוץ במיוחד בדגמים תקציביים. גם דגם זה אמור להיות מוצע בגווני שחור, כחול או אדום (ואולי גם אחרים שטרם נחשפו), במחירים ובעיתוי שטרם ידועים לנו.

דגם ה- G8 Play, בתמונת יחסי ציבור שדלפה לפני מועד ההשקה הרשמי האפשרי, ב-24 באוקטובר

יתכן שנראה השקה גם לדגם G8 סטנדרטי, בדומה לדור הקודם (שהיה זמין גם בדגם G7 וגם בדגם G7 Power, לצד ה-Plus וה-Play), אם כי פרטים מעשיים עליו עדיין לא מצאו את דרכם אל הרשת – אז נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם במידת הצורך.

יש מי שהספיקו להניח את ידיהם על מכשירי G8 Play אמיתיים – ולאמת לנו לפחות חלק מן המפרט המדווח


תגיות
Back to top button
Close
Close