מדהים: כרטיס microSD מתקדם עם נפח 400GB בפחות מ-300 שקלים • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTסמארטפוניםטאבלטיםמבצעים מרחבי הרשת

מדהים: כרטיס microSD מתקדם עם נפח 400GB בפחות מ-300 שקלים

הכתבה המקורית: ירידת מחיר נוספת לדגם ה- הנודע של באמאזון הבריטית מביא בשורה גדולה לצרכנים בישראל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כרטיסי הרחבה מסוג microSD הם מוצרים שלא מפסיקים להפתיע אותנו, עם ירידות מחיר משמעותיות ותכופות שמאפשרות לצרכנים לקפוץ אל רמות נפח גדולות ומרשימות יותר עבור המכשירים החכמים שלהם – ועכשיו אנחנו מקבלים בשורה נוספת כזו עם דגם ה-400GB מבית השם הגדול ביותר בתחום זה, .

הכרטיס הזעיר שמסוגל לספק מהירויות קריאה רציפות של עד 160 מגה-בייט בשנייה, מהירויות כתיבה רציפות של עד 90 מגה-בייט בשנייה וביצועים אקראיים בתאימות לתקן ה-A2 App Performance (לפחות 4,000IOPS בקריאה קבצים קטנים אקראיים ולפחות 2,000IOPS בכתיבתם), היה זמין עד כה ברמת מחיר מינימלית של 85 דולר באמאזון ארצות הברית – משתלם, אך לא מספיק בכדי לאפשר לצרכנים הישראלית תשלום ללא תוספת מע"מ כחוק.

פרטים נוספים ורכישה:

כרטיס microSD בנפח 400GB מסדרת SanDisk Extreme – ללא מע"מ

דגם ה-400GB האיכותי והמתקדם של חברת SanDisk מסדרת ה-Extreme, עם מהירויות העברה רציפות של עד 160 מגה-בייט בשנייה ותאימות לתקן A2 App Performance של ביצועים אקראיים, ירד לראשונה מתחת לרף פטור המע"מ הישראלי - והפך למשתלם באופן קיצוני לבעלי חשבון Amazon Prime בריטי

הצג עוד הסתר

כעת, שער הפאונד הבריטי הנמוך בצורה היסטורית ביחס לשקל ומחיר מוזל טרי מאפשרים לרכוש את כרטיס ההרחבה בעלות סופית של 67.05 פאונד בלבד – כ-290 שקלים בלבד כולל משלוח ארצה לבעלי מינוי Amazon Prime (רישום לחודש נסיון חינמי תוכלו למצוא בקישור הזה), וללא צורך בתוספת מע"מ. מדובר במחיר שנמוך ביותר מ-400 שקלים לעומת המחירים של אותו מוצר בחנויות המקומיות שלנו, ואם זו לא סיבה למהר ולחטוף אותו אנחנו לא יודעים מה כן. שופינג נעים!

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

עדכון: רוצים כרטיס 400GB במחיר נגיש אפילו יותר? אין שום בעיה – דגם ה-Ultra של עם תאימות לתקן A1 App Performance ומהירויות העברה רציפות של עד 100 מגה-בייט בשנייה זמין במחיר 210 שקלים לערך, כולל משלוח לארץ.

פרטים נוספים ורכישה:

כרטיס microSD של סאנדיסק בנפח 400GB בחצי מהמחיר בארץ

דגם משפחת ה-Ultra של סאנדיסק בנפח של 400GB זמין באמאזון ארצות הברית במחיר שאינו דורש תוספת מע"מ

הצג עוד הסתר


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close