ימים ספורים לפני ההשקה: הגלקסי S4 נחשף (עודכן) • HWzone
גאדגטים

ימים ספורים לפני ההשקה: הגלקסי S4 נחשף (עודכן)

תמונות שהדליף אתר סיני מציגות את מכשיר הגלקסי אס 4 שיושק ממש בקרוב, (כנראה) בעיצובו הסופי
זה כבר כמה חודשים שמופצות ברחבי הרשת ידיעות לגבי מכשיר הדגל הבא של סמסונג, כאשר ממש לאחרונה נחשפו הפרטים הטכניים המלאים של המכשיר ואף תאריך ההשקה המשוער שלו. כעת, ימים ספורים לפני מועד ההשקה הרשמי – מקדים אתר סיני את החגיגות, עם חשיפת המכשיר במלוא הדרו.
ברחבי העולם כבר החלו להתמרמר על כך שעיצובו של הגלקסי 4 דיי דומה (ואף זהה) למכשיר הנוכחי, אם כי יש לזכור כי עדיין לא מדובר במידע רשמי לחלוטין. עם זאת, התמונות מאשרות כי הגלקסי 4 יכלול מסך בגודל 5 אינטש עם תמיכה ברזולוציית Full HD כשהוא יתבסס על מעבד מרובע ליבות שיפעל בתדר 1.8 ג'יגה-הרץ.
כמו כן, כולל המכשיר זכרון ראם בנפח של 2 ג'יגה-בייט כשהוא מציע גם שני חריצי SIM (במהדורה הסינית), בעלת חיישן 13 מגה-פיקסל ומתבסס על מערכת האנדרואיד 4.2.1 היישר מן הקופסא.
מהסתכלות על התמונות המודלפות נראה כי מסגרת המסך הצטמצמה עד לכדי מילימטרים ספורים, כך שנראה כי בסמסונג בחרו "למתוח" את המסך מבלי להגדיל את מימדיו הפיזיים של המכשיר, אליהם התרגלנו בגלקסי אס 3. כמו כן, בצידו האחורי של המכשיר ניתן לראות ציפוי בצבע לבן מבריק, מה שלפי הדיווחים מעלה את רמת אמינותן של התמונות.
סביר להניח כי המכשיר החדש של כולל לפחות עוד מספר חידושים, אך נכון לרגעים אלו יהיה על כולנו להסתפק בתמונות הללו שהדליפו הסינים לרשת (אם כי סביר להניח שהן מגיעות ממקור מהימן). יש הטוענים כי הדלפת התמונות היא מכוונת, כשיתכן ולא מדובר כאן בעיצובו האמיתי של הגלקסי החדש, אלא בתרגיל שיווקי שמטרתו לטפח את גורם ההפתעה. בשורה התחתונה, כל שנותר הוא לקוות שהגלקסי אס 4 יביא עימו בשורות חדשות – אם כי ממבט על עיצובו, עושה רושם שבסמסונג העדיפו לא לשבור את הראש יותר מדי.

עדכון:
סמסונג בכבודה ובעצמה החליטה לפרסם בחשבון הטוויטר הרשמי שלה תמונה של הגלאקסי אס 4, אם כי היא מעט מושחרת ומסתורית. כך או כך, ברור כי עיצובו של המכשיר החדש יהיה זהה לזה של האס 3, כאשר רבים ברחבי העולם כבר מאשרים אין בכוונת להציג מכשיר בעל עיצוב חיצוני שונה. כמו כן, בימים הקרובים יושק המכשיר באירוע של .

בצד שמאל: תמונת הטיזר של . מימין: הגלאקסי אס 3. המכשיר החדש לא יביא עימו עיצוב חיצוני שונה


עדכון 2:
בשעות האחרונות דלף לרשת גם סרטון של הגלאקסי אס 4, שמציג עוד מספר פרטים נוספים לגביו. ראשית, הסרתו של הפאנל האחורי הנשלף חושפת חריץ הרחבה לכרטיס וסוללה בעוצמה 2600mAh. מלבד זאת, הרמקול של המכשיר הוזז לפינה השמאלית התחתונה בחלקו האחורי של המכשיר (כשבגלאקסי 3 הוא ממוקם ליד המצלמה). עוד מציינים ברשת כי מהוידאו עולה שהאס 4 דקיק במעט מקודמו, שכן עוביו הוא פחות מ-8 מילימטר.

תגיות

5 תגובות

  1. כנראה חיקוי או זיוף, קראו למה
    המכשיר הזה נראה 98 אחוז כמו ה-Galaxy Note II. למעט הפתח לסטיילוס, והמיקום של הפלש, הכל זהה באופן מדוייק ביותר!

    לא הגיוני שמכשיר "הדגל" החדש של Samsung יראה כמו מכשיר קיים "ישן" (יחסית כמובן).

  2. משהו מצחיק..
    לראות מכשיר סמסונג
    ולשמוע את ג'וני אייב ברקע.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close