זה הזמן להתנפל? ה-OnePlus 2 זמין לרכישה ללא הזמנות, מעכשיו ולתמיד

היצרנית הסינית העולה מכריזה רשמית על תום עידן ההזמנות עבור הסמארטפון המוביל העדכני שלה, עם כוכבית עבה בכל הנוגע לקונים ישראלים

כארבעה חודשים לאחר שהושק רשמית, נראה כי סמארטפון ה-OnePlus 2 עומד להפוך לרלוונטי הרבה יותר – עם ההכרזה הרשמית של היצרנית על ביטול הצורך בהזמנה לשם רכישתו, החל מאתמול (ה-5 בדצמבר) ולעולם ועד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןמעכשיו, צרכנים בכל רחבי העולם (אבל לא מישראל) יוכלו להיכנס אל החנות המקוונת של OnePlus ולרכוש את ה-OnePlus 2, מבלי להמתין להזמנה רשמית לכך מהיצרנית או מאחד מחבריו שכבר רכשו את המוצר – בדומה למה שקרה בסופו של דבר עם ה-OnePlus One, רק שכאן זה מתרחש מספר חודשים בלבד לאחר ההשקה, ולא כשנה כמו בדגם הקודם.

onpinv
הזמנה מקוונת ללא הזמנה משלל מיקומים ברחבי העולם – אך לא מישראל

בנוסף, ב-OnePlus הכריזו שגם דגם ה-OnePlus X הטרי והמוזל יוצע לרכישה ללא צורך בהזמנה בין ה-5 בדצמבר ל-7 בדצמבר (קצת לפני שגם הוא יהפוך לזמין ללא צורך בהזמנה באופן סופי – כך לפחות לפי ההבטחה המקורית של החברה, לעשות זאת בתוך חודש משהקתו המוגבלת), וכמו כן אביזרים עבור ה- One יוצעו במכירת חיסול עם הנחות של עד 90 אחוזים, כיסויי StyleSwap עבור ה- 2 יוצעו בחצי מחיר ושאר האביזרים והתוספים למיניהם יימכרו בהוזלות של עשרה אחוזים ממחיריהם הרשמיים. בקיצור – אם יש לכם עניין באיזשהו מוצר שמגיע מבית , היומיים הקרובים הם הזמן הנכון לרכוש אותו.

גם כיסויים נמכרים בהנחה
גם כיסויים נמכרים בהנחה

כעת לחדשות הפחות טובות – כמו במסגרת מבצעי ה'אין צורך בהזמנה' הקודמים של ה-OnePlus 2, גם עכשיו לא ניתן להזמין את הסמארטפון בצורה מקוונת מכתובת ישראלית – כנראה בשל הסכם עם יבואן רשמי בלעדי (חברת סי-דאטה). בשל כך, יזדקקו הרוכשים להיעזר בשירותי שילוח צד ג' של חברות כמו Buy2USA או Shipito לשם מימוש ההזמנה מארצות אירופה או מארצות הברית, מה שבאופן טבעי יהפוך את כל העסק לנוח ומשתלם פחות – ועדיין זול יותר מהעלות הרשמית המוצעת בארץ בכמה מאות שקלים, לכאורה.


oopnin
2 ואביזריו בישראל? רק דרך היבואנית הרשמית (ודרך מספר יבואניות מקביליות קצת פחות רשמיות)

האם הודעה זו משנה את יחסכם אל הסמארטפון השאפתני הזה, או שלא ממש? נשמח אם תשתפו אותנו בתגובות.

hxx3
גם הוא מוצע ללא הזמנות – אך גם כאן לא ניתן לבצע הזמנה ברשת ישירות לישראל

1
הגב

avatar
nachum37
nachum37

חבר מתלונן על ריסטרטים פתאומיים.