ה-Xperia Z6 יגיע בקרוב, עם חמישה דגמים שונים? • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

ה-Xperia Z6 יגיע בקרוב, עם חמישה דגמים שונים?

דיווח סיני חדש ממקור בעל מוניטין טוען כי מכינה לא פחות מחמישה דגמים בגדלים שונים עבור ספינת הדגל הבאה שלה. כל המרבה הרי זה משובח?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רק לפני כמה חודשים ראינו את סוני משיקה שלושה מכשירי Xperia Z5 שונים, שאחד מהם מיועד למי שעדיין סולד מסמארטפונים עם מסך בגודל של מעל 5 אינץ', אחד מיועד למי שתמיד חלמו על מסך Ultra HD שיכנס להם לתוך הכיס – והשלישי מיועד לכל השאר. יש מי שיטענו שגם המגוון הזה הוא מיותר, אך אם להאמין לדיווח טרי בסוני חושבים בדיוק ההיפך, וכבר מתכוננים להשקת דור ה- Z6 עם לא פחות מחמישה דגמים שונים.

אל דגם ה-Xperia Z6 Compact, שישמור על גודל מסך של 4.6 אינץ' (רזולוציה לא ידועה עדיין) ויכיל את שבב ה-Snapdragon 820 המוביל, יצטרך מכשיר Xperia Z6 Mini שיהיה זעיר אפילו יותר עם מסך של 4 אינץ' בלבד ושבב Snapdragon 620 מדור הביניים החדש של שאמור לספק די והותר עוצמה לתצורה הזעירה הזו.

xpzs3

אל ה-Xperia Z6 הסטנדרטי, שישמור על מסך בגודל 5.2 כמו ארבעת הדורות הקודמים של המכשיר, יצטרפו הפאבלטים Xperia Z6 Plus ו-Xperia Z6 Ultra שיציעו מסכים בגודל 5.8 אינץ' ו-6.4 אינץ' בהתאמה – וכל השלושה יתבססו אף הם על ה-Snapdragon 820 מרובע הליבות. דגמי ה-Xperia Z6 וה-Xperia Z6 Plus, אשר מסתמנים כשניים היוקרתיים והמתקדמים ביותר בחבורה, יכללו לכאורה גם טכנולוגיית חישת מגע 'תלת מימדית' – בסגנון ה-Force Touch של Huawei וה-3D Touch של .

הדיווח עשוי להישמע מוזר ואפילו הזוי ופנטזיונרי לגמרי, אך כדאי לציין כי הוא מגיע מחשבון שהוא אחד משני מדליפי ה-Weibo ('הפייסבוק- הסיני') הפופולריים והמהימנים ביותר – כך שלמרות הכל נראה כי מוטב להתייחס אל פיסות המידע הקטנות הללו ברצינות.

חמישה דגמים בגדלים שונים ומשונים, עם הרבה כח עיבוד, יצליחו לקרוץ לרוב הצרכנים בשוק ולהחזיר לסוני את ההצלחה שלה היא כל כך זקוקה?
חמישה דגמים בגדלים שונים ומשונים, עם הרבה כח עיבוד, יצליחו לקרוץ לרוב הצרכנים בשוק ולהחזיר לסוני את ההצלחה שלה היא כל כך זקוקה?

האם הייתם רוצים לראות את סוני משיקה הרבה מוצרים תחת מותג הדגל שלה, או שמא מדובר בטעות שתפגע קשות בשם הטוב שנוצר ל- Z לאורך השנים? שתפו אותנו בדעותיכם בתגובות.


תגיות

2 תגובות

  1. לא אכפת לי מריבוי דגמים.. רק שיגיע הרגיל (או הפלוס, אם הם יתקמצנו על הסוללה ברגיל) ויהיה מצידי אחד לאחד כמו ה-Z5 רק עם SD820….

  2. סוני לא למדים לקח 4 חודשים אנשים חיקו מאז שאמרו שהוא יוצא לשוק יש תאריך עד שיצא הZ5 גם חודשיים אחרי עדיין קשה להשיג את דגם ה4K והפלוס והוא יקר ועם המעבד הבעייתי שמתחמם מאוד ה 810 דגם וכבר הם מדברים על ה Z6 ועדיין הם לא שנו את העצוב ואת הזכוכית מאחורה למרות שהרבה לא אוהבים את זה מה קרא לכם סוני נפלתם על השכל

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close