הכירו את הכיסוי החדש שמחזיר לצרכנים את מה שאפל השמיטה • HWzone
גאדגטים

הכירו את הכיסוי החדש שמחזיר לצרכנים את מה שאפל השמיטה

קמפיין לכיסוי שיחזיר את שקע האוזניות האנלוגי אשר נעלם באייפונים החדשים צובר תאוצה ברשת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ההחלטה של אפל להשמיט את שקע האוזניות ממכשירי האייפון החדשים היא בגדר ברכה עבור שוק עצום של יצרניות צד שלישי של כיסויים ואביזרים, שינסו להחזיר אותו לחיים. כניסת האוזניות חסרה לרבים מהמשתמשים – על כך יעידו 15 מיליון הצפיות לסרטון המתיחה ביוטיוב ששבר את הרשת לפני שבועיים, אשר מסביר כיצד ניתן, כביכול, לקדוח חור קטן בתחתית המכשיר החדש ולהשתמש בו כתחליף.

לעומת זאת, Fuze הוא המוצר האמיתי הראשון שמטרתו להחזיר את שקע האוזניות ועושה שימוש בפלטפורמת מימון המונים. הקמפיין ב-Indiegogo, שייגמר בסוף החודש, גייס כ-75 אלף דולר עד כה. כיסוי בודד עולה, נכון לעכשיו, 70 דולר (כ-260 שקלים בקירוב), ומיועד להגיע בדצמבר השנה.

המפתחת האמריקאית הצעירה Actual Innovation מסבירה כי Fuze אינו רק מוסיף שקע אוזניות עבור הגרסה הרגילה וגרסת הפלוס של המכשיר, אלא גם מספק הגנה ומגיע עם משל עצמו, כך שלמעשה הוא מכפיל את אורך חיי הסוללה המקוריים.

תמונה: עמוד הקמפיין
תמונה: עמוד הקמפיין

הכיסוי עבור האייפון 7 יכלול סוללת 2,400 מיליאמפר-שעה, והכיסוי המקביל עבור גרסת הפלוס – כ-3,600 מיליאמפר-שעה. ההטענה תתבצע במקביל הן על הסוללה באייפון והן על הסוללה שבכיסוי באמצעות כבל לייטנינג סטנדרטי. הוא מוצע למכירה במגוון צבעים.

i


תגיות

5 תגובות

  1. במקום החלטורות האלה זה הזמן להביא DAC/AMP איכותי שהוא גם כיסוי

  2. השאלה זה האם הכיסוי גם עמיד במים אחרת עדיף לקנות כבר תאיפון הקודם

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close