הטאבלט הדק בעולם שייך לדל

2 תגובות

Dell הציגה חדש אשר קוטף את התואר "הטאבלט הדק בעולם", ומכיל מספר תכונות מעניינות ביותר

בזמן שרוב העולם (אם לא כולו) התרכז לו במצגת של טים קוק והמוצרים הלא כל כך מחדשים של אפל, חברת Dell הציגה בשקט טאבלט חדש בתערוכת ה-IFA בברלין. הטאבלט ששמו הוא Dell Venue 8 7000 Series, יגיע עם מסך OLED בגודל של 8 אינץ' וברזולוציה של 1600*2560 פיקסלים, מעבד אטום של אינטל ועובי של 6 מ"מ בלבד, מה שיקנה לו את התואר של הטאבלט הדק בעולם. תואר זה היה שייך באופן קצר במיוחד לטאבלט ה-Z3 Compact של סוני.


Image 2

הטאבלט מציג עיצוב מעניין, כאשר שלושה מצידיו מגיעים עם Bezel (מסגרת מסביב למסך) קטן במיוחד, וצידו התחתון מגיע עם Bezel מסיבי יותר, מה שאמור להקנות אחיזה נוחה בשימוש לאורך זמן. אבל התכונה הכי מעניינת שלו היא שימוש בטכנולוגיית ה-RealSense של . בגב המכשיר תמצאו שלוש מצלמות, אחת ראשית עם חיישן 8 מגה פיקסלים ועוד שתי מצלמות ברזולוציית 720P. ריבוי המצלמות נותן למכשיר את היכולת לזהות עומק בתמונות, ולהשתמש בנקודות שונות בתמונה כדי לשנות את הפוקוס או להפעיל אפקטים אחרים המבוססים על העומק. כפי שניתן לראות בסרטון, זה מגניב למדי:

אמנם הטאבלט לא מגיע עם עמידות למים כמו ה-Z3 Compact של סוני, תכונה נהדרת מעין כמוה, אבל הטאבלט נראה נהדר, מגיע עם מסך שנראה ממש טוב (אותה רזולוציה כמו שתמצאו ב-G3 של LG) ותכונות ה- נראות מדליקות למדי.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


venue8-side

כרגע אין מידע על זמינות או מחיר, אך ברגע שיהיו נדאג לעדכן בהתאם.