האלחוטיות שמכורות לשמש: JBL מבקשת מימון לאוזניות שאינן זקוקות לשקע טעינה • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTטכנולוגיה

האלחוטיות שמכורות לשמש: JBL מבקשת מימון לאוזניות שאינן זקוקות לשקע טעינה

דגם ה-Reflect Eternal של המותג מבית מכיל ייחודית שמבטיחה לספק מאות שעות ניגון בהתבסס על פחות משעתיים של אנרגיית שמש ישירה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מה יכול להיות טוב יותר מאוזניות עם חיי ארוכים במיוחד? אוזניות עם חיי אינסופיים, כמובן – הכירו את JBL Reflect Eternal, פרוייקט נסיוני חדש של מותג האודיו הפופולרי של חברת Harman אשר מנסה לצבור תאוצה דרך בפלטפורמת בימים אלה.

אוזניות ה-On-Ear הללו נראות כמו עוד דגם סטנדרטי, דומה לעשרות אחרים שזמינים בשוק במחירים של החל מעשרות למאות דולרים, אך שיתוף פעולה טכנולוגי עם חברה שבדית בשם Exeger הוא זה שעושה את ההבדל ומשלב תא פוטו-וולטאי קטן ויעיל בקשת המוצר, כך שאור שמש או כל מקור אור אחר (גם כאלו סינטטיים בתוך מבנה ולא תחת כיפת השמיים) מאפשר טעינה של הסוללה הפנימית והארכת זמן השימוש האפשרי ללא צורך בחיבור אל השקע.

הדור הבא של האוזניות או גימיק שלא יצליח להתרומם? ב- החליטו להרים את הכפפה ולבחון את העניין בשוק

ב-JBL מצהירים כי שהייה של שעה תחת קרני השמש מדי יום, בשילוב עם מלאה מלכתחילה, יוכלו להגדיל את זמן הניגון המעשי של האוזניות לכ-68 שעות, ואילו שהייה של שעתיים ביממה של האוזניות תחת כיפת השמיים יהפכו את זמן הניגון האפשרי לבלתי נגמר הלכה למעשה – כך שחובבי טיולים או ריצות בשטח פתוח, בייחוד במדינה שטופת שמש כמו , נשמעים כמו הלקוחות האולטימטיביים עבור המוצר.

בשם Powerfoyle מבית Exeger היא זו שהופכת את האוזניות למופעלות בכוח סולארי – מבלי שניתן לשים לכך לב

ל-Reflect Eternal יש כמובן גם אפשרות לחיבור אל השקע באופן מסורתי, איתו שעתיים אמורות להספיק לטעינה מלאה של הסוללה לקבלת 24 שעות ניגון לערך, כאשר במקביל טעינה מהירה של כרבע שעה אמורה לספק שעתיים של לממהרים – אך אין ספק השילוב עם האנרגיה הסולארית הוא זה שהופך את המוצר למלהיב, בעיקר עבור אלו שתמיד שוכחים לוודא את רמת הסוללה במוצרים החכמים שסביבם ומוצאים עצמם ללא יכולת שימוש דווקא ברגעים החשובים ביותר.

שני שוונים לבחירה – רק חבל שאין אפשרות למשלוחים ישירים אל , לפחות בשלב זה

יותר מ-700 גולשים כבר בחרו להשקיע סכום כסף העומד על 99 דולר נכון לעכשיו בכדי חשאיים לעצמם את האוזניות הייחודיות, בגווני שחור-אדום או בגווני שחור-ירוק – אך ראוי לציין כי אפשרויות המשלוח מוגבלות נכון לעכשיו לארצות הברית וגרמניה בלבד, כך שישראלים יוכלו רק להמשיך להמתין ולקוות (או לחילופין להתבסס על שירותי חברות שילוח צד ג׳ שפועלות בצפון אמריקה ואירופה, בתשלום נוסף). יתכן משלוח עולמי היה הופך את ה-Reflect Eternal לפופולריות הרבה יותר, אך גם מספר ההזמנות הנוכחי עובר למעשה את רף המינימום שנקבע עבור כדאיות הפיתוח והייצור, כשיש עוד ארבעה שבועות לערך עבור המשך המכירות וגיוס המשאבים.

האוזניות נמצאות נכון לעכשיו רק בשלב אב-הטיפוס החזותי שלהן, ראוי לציין, כאשר נראה כי טרם נוצר לו אב-טיפוס פעיל ועל כן ראוי להתייחס אל הנתונים הטכניים המובטחים בספקנות, ואילו מועד האספקה ללקוחות יגיע רק לקראת סוף השנה הבאה – אך אנחנו בהחלט מקווים ש-Harman היא חברה גדולה ואמינה אשר תצליח לעמוד בהבטחות שלה בסופו של דבר, ואולי אף להוות את חוד החנית שאחריו נראה שילוב של אמצעים פוטו-וולטאים חדשניים דומים במגוון מכשירים מודרניים אחרים המבוססים על סוללות, כדוגמת .

לחצו כאן למעבר אל עמוד גיוס הכספים ב-Indiegogo


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close