האולר השוויצרי של המאה ה-21 • HWzone
גאדגטים

האולר השוויצרי של המאה ה-21

מסתבר שהאולר השוויצרי של המאה ה-21 הוא התקן מוצפן
 
האולר השוויצרי הצבאי, זה שהתפרסם בזכות איכות הבניה שלו והמספר הרב של הכלים המיניאטוריים שהוא מכיל בתור המעטפת האדומה, אינו עמיד בפני הקדמה. חברת Victorinox, היצרנית של אותם אולרים מפורסמים, חושבת שעל מנת למצוא מקום בעולם הטכנולוגי היא צריכה לשלב מעט מאותה באולרים שלה. התוצאה של השילוב הזה היא לא פחות מאופטימוס פריים קטן.
 
סדרת האולרים הטכנולוגיים נושאת את השם Flash Collection והיא מכילה 20 התקני זיכרון שונים, חלקם משולבים עם אולרים, חלקם גם פנסים וחלקם פשוט זיכרונות יקרים ומאובטחים במיוחד. טוב נו, על מידע מאובטח צריך לשלם.
 
כשמחברים להתקני הזיכרון גם אולר העניינים מתחילים להיות קצת יותר מעניינים. לדוגמא, ה-Secure כולל גם סכין, פצירה, מספריים, פנס וסורק טביעות אצבע שרק באמצעותו תוכלו לגשת למידע שעל התקן הזיכרון. אתם יודעים, לכל אותם מקרים בהם אתם נתקעים בשטח ופשוט חייבים מקום מאובטח לקבצים שלכם.
 
ה-Presentation Master כולל כוונת לייזר וממשק בלוטות', באמצעותו ניתן להתחבר למחשב ולעבור בין דפי המצגת, ושאר הדגמים מציעים כל אחד שילובים שונים של הפונקציות שפורטו. לדוגמא, ה-Laser הוא פשוט אולר עם כוונת לייזר וה-Flash Light הוא התקן עם פנס. החברה גם מציעה דגם אחד בנפח של 128 גיגה-בייט, אך אלה הם פשוט שני זיכרונות בנפח 64 גיגה-בייט בקופסה אחת.
 
חברת Victorinox מבטיחה כי ההצפנה של התקני הזיכרון הניידים שלה היא הטובה בעולם ובלתי ניתנת לעקיפה. לדוגמה, אם מישהו ינסה להשתמש במתקפת Brute Force על מנת לפצח את הסיסמא, הכונן יאשר את אחת הסיסמאות השגויות ויציג לפושע קבצים סתמיים בעודו מסתיר את הקבצים המקוריים.
 
גם עם ניסיונות פריצה יותר מתוחכמים Victorinox מתמודדת  יפה מאוד. במידה ומישהו ינסה להלחים את הזיכרון שלכם על בקר של התקן אחר – הזיכרונות פשוט ישמידו את עצמם. אפילו אם מישהו יחתוך לכם את האצבע וינסה לעקוף את ההצפנה באמצעות קורא טביעות האצבעות עצמו זה לא ילך לו. מסתבר שקורא טביעות האצבעות המובנה גם מודד את רמות החמצן בדם ויזהה כי האצבע לא מחוברת לגוף בזמן קריאתה.
 
במידה ותרצו לרכוש לעצמכם כונן פלאש מאובטח, תוכלו לבחור את האחד שמתאים לכם מהקטלוג הזה

תגיות

2 תגובות

  1. כבר שנה בשוק עכשיו נזכרתם
    כבר שנה + בשוק עכשיו נזכרתם

  2. מה אם פשוט מהממים את האדם?
    ואז משתמשים באצבע שלו (בעודה מחוברת לגופו) כדי לפתוח את ההצפנה..?
    או.. מענים אותו ומשיגים את הססמא?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close