גולן טלקום משיקה דור רביעי ו-20 גיגה-בייט של נפח גלישה • HWzone
גאדגטים

גולן טלקום משיקה דור רביעי ו-20 גיגה-בייט של נפח גלישה

גולן מבטיח, גולן מקיים – גולן טלקום, שלאחר פחות משבוע הבטיחה להשיק חבילת טריפל ואת זמינות הדור הרביעי שלה ללקוחות בקרוב, משיקה את הרשת החדשה עם נפח גלישה חדש ומאסיבי של 20 גיגה-בייט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גולן
– דור רביעי לכולם

הצעד הבא במהפכה של גולן טלקום כבר כאן, והוא יותר כמו קפיצה: לאחר שהבטיחה החברה להשיק חבילת טריפל הכוללת אינטרנט, טלויזיה וסלולר, משיקה גולן טלקום היום את הדור הרביעי שלה לכל לקוחותיה (ולכל החבילות בין 9 ל-99 שקלים) ללא תוספת תשלום ובצורה אוטומטית לחלוטין, עם זמינות מיידית. הרשת, שפועלת על תדר ה-1,800MHz, מתחילה את דרכה לאחר שרמי לוי השיק את הדור הרביעי שלו לפני חודשיים, חברת פרטנר השיקה את הרשת שלה בחודש יולי האחרון בנוסף לפלאפון וסלקום שהשיקו גם הן לפני מספר חודשים את הדור הבא של הרשתות הסלולאריות.

לצד ההשקה המצופה של הרשת החדשה, גולן טלקום מגדילה גם את נפח הגלישה לחבילת ה-99 שקלים שהיא מציעה, משישה גיגה-בייט של נפח גלישה ל-20 (!) גיגה-בייט, העלאה שהיא לא רק קפיצה משמעותית בנפח, אלא שהיא גם שוברת שוק של ממש, המשאירה את מתחריה עם נפחי גלישה של מתחת לעשרה גיגה-בייט לכל היותר. על פי מיכאל גולן, הבעלים של גולן טלקום: "המטרה של הוספת נפח הגלישה היא לתת הזדמנות אמיתית ותמריץ ללקוחות לעשות שימוש ביכולות הדור הרביעי".

יש לזכור כי למרות היותן דור רביעי, בישראל אלו מוגבלות למהירויות של 30 מגה-ביט הורדה ו-12 מגה-ביט העלאה, כך שהעלאה בנפח הגלישה היא תוספת נחמדה בהחלט, אך מהירות הרשת עצמה היא הכיוון אליו השוק צריך לפנות.

הפיתוי לעבור לגולן טלקום גדול מידי? ספרו לנו!


תגיות
Back to top button
Close
Close