אפליקציות חדשות לאנדרואיד | שבוע 14 • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

אפליקציות חדשות לאנדרואיד | שבוע 14

טפטים, התראות, קומיקס ועוד – חדשות לאנדרואיד

Notifications+
– קבלו התראות בלי להזיז את הראש
אפליקציה שימושית ביותר לאנשים שיושבים במשרד כל היום: קבלו את ההתראות ממכשיר האנדרואיד שלכם לדפדפן ה-Chrome שלכם. האפליקציה דורשת את התוסף הזה לדפדפן הכרום שלכם, והיא מאפשרת שינויים רבים בהגדרות כגון מצב ובחירה של אלו התראות להציג. יש גרסה בתשלום שמאפשרת למחוק את ההתראות מהמחשב – והן לא יופיעו במכשיר שלכם יותר.


Me Comics
אישי לכם ולילדים
אפליקציה שמיועדת בעיקר להורים, אך גם לגיקים שרוצים להשתעשע. Me Comics מאפשרת לכם לקחת קיים, ולהוסיף לו קריינות ואפקטי קול משלכם, ולאחר מכן לקרוא אותו בנוחות דרך האפליקציה. האפליקציה חינמית אך מקבלים איתה רק אחד, לאחר מכן תצטרכו לקנות עוד אם תרצו – יש יותר משישים שונים.


QuickClick
– ביצוע פעולות פשוטות במהירות
אפליקציה שימושית המאפשרת הפעלת פעולות רבות בעזרת לחיצה על רצף מסוים של מקשי הווליום. לכל פעולה ניתן להגדיר רצף לחיצות משלה, וחלק מהפעולות שניתן לבצע הן: הלדקת פנס, צילום תמונה, חיוג, פתיחת ועוד.

>>להורדה (חינם)

365 ימים של טפטים – Facets

אפליקציית טפטים. מה מיוחד בה? אתם מקבלים 365 טפטים, שצוירו כל יום, במשך שנה, על ידי האומן האוסטרלי ג'סטין מלר. התמונות נראות מצוין והן ברזולוציה גבוהה, והן מסודרות לפי חודשי השנה שבהן צוירו, ולפי מצבי רוח.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון>>להורדה (3.40 ש"ח)

Timehop – טיול בשביל הזכרונות

אפליקציה שתחזיר אתכם לעבר – בתנאי שאתם משתמשים ברשתות חברתיות. תתחברו לחשבונות הפייסבוק, והאינסטגרם שלכם, בחרו את הזמן שאתם רוצים לצפות בו, ותקבלו את כל הזכרונות שלכם בתמונות ובמילים, באפליקציה מעוצבת יפה ופשוטה לשימוש.

>>להורדה (חינם)

כתבות קודמות במדור:


רוצים עוד אנדרואיד? היכנסו לפורום אפליקציות ומשחקים שלנו!תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close