מיקרוסופט מטילה פצצה: אופיס חינם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

מיקרוסופט מטילה פצצה: אופיס חינם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS

בצעד שמפתיע את השוק, מורידה את תנאי השימוש לאפליקציות האופיס שלה בפלטפורמות מתחרות ומאפשרת לכולנו להיות פרודקטיביים יותר

 excel for iphone hero officeandroidfree

אפליקציות אופיס ל- (מימין) ואנדרואיד (משמאל)

אופיס חינם לכולם. הכריזה בסוף שבוע שעבר כי האפליקציות לאנדרואיד ו-iOS הן אומנם כבר חינמיות, אך כעת היא גם מסירה את תנאי השימוש בהן, שהוא להירשם לשירות ה-Office 365 בתשלום, ההופך את האפליקציות לחינמיות לחלוטין לשימוש. השינוי המפתיע הזה, שבא לאחר ההכרזה של על שיתוף פעולה עם שירות האחסון Dropbox הפופולארי לשמירת קבצי בענן, משאיר אותנו עם טעם טוב בפה, וגם הרבה שאלות.

על פי הערכות, הרווח של מיקרוסופט משירותי האופיס למינהם עולה על כשליש מכלל הרווח השנתי של החברה, כך שהצעד להפיכת האופיס לחינמיות הוא יותר הפסד מאשר רווח, לפחות למראית העין. מה שהחברה לא מציינת כאן הוא שמיקרוסופט אולי הפכה את אפליקציית לצרכנים לחינם לגמרי, אך האפליקציות לעסקים, שאחראים על כ-87 אחוזים מכלל הרווח של , עדיין מוצעות בתשלום, כך שמיקרוסופט מצליחה לקבל את הקרדיט על המהלך בזמן שהיא כמעט ולא מסכנת את הרווח שלה בתחום.

מייקל אטלה, ראש הפרסום של אופיס במיקרוסופט מסביר את המהלך כך: "זה צעד בהמשך לאסטרטגיה שיש לנו, זה לא בדיוק שינוי לאסטרטגיה שלנו, אלא יותר כמו הרחבה לתוכנית הקיימת. אנחנו לוקחים את האותה חווית משתמש שאנחנו מציעים באתר החינמי של אופיס ואנחנו מביאים אותה לאפליקציות ה- ואנדרואיד שלנו. אנחנו רוצים לוודא שהצרכנים יכולים להיות פרודקטיבים בכל המכשירים שבבעלותם".

אז למה אתם מחכים? האפליקציות החינמיות של אופיס לאנדרואיד ו-iOS זמינות כבר עכשיו להורדה.

תגיות

17 תגובות

 1. גם אצלי. כך גם היה לגבי כל האפליקציות Garage של מיקרוסופט. אני מניח שההגבלה היא לא על המכשירים(יש לי נקסוס 4 ו-MOTO G) אלא על זה שאנחנו מישראל… -_-

 2. צריך שה- Google Play תהיה "רשומה" בארה"ב, בכל מקרה אין תמיכה בעברית עדיין.

 3. והדבר הכי מטומטם הוא שאי אפשר להוריד את האופיס בארץ. DAFUQ מייקרוסופט?

 4. אפשר להוריד בעזרת האתר הזה –

  http://apps.evozi.com/apk-downloader/

  כל אפליקציה שלא זמינה בגלל מיקום או מכשיר. מחפשים אותה ב- Play ואת הקישור שלה מדביקים בתיבה המתאימה באתר.

 5. כרגע רק לתכנים בלועזית, יש תמיכה מאוד טובה לפורמטים השונים (יותר טובה מהמתחרים).

 6. מישהו הצליח להוריד לאייפון?
  אני לא מוצא אותה באפפ סטור דרך המכשיר עצמו

 7. אין תמיכה בעברית בכלל? או שניתן לפתוח ולקרוא מסמך שכבר רשום בעברית ?

 8. כן.
  החשבון שלך מוגדר לרכישה בחנות הישראלית? כנראה שלא נמצא שם.
  אצלי מוגדר לחנות האמריקאית ויכול להוריד

  כן…. הייתי בחנות האמריקאית עד לפני כמה חודשים אבל רציתי להוריד אפליקציה מהחנות הישראלית אז הייתי חייב להחליף.
  אויש איך אני מת על המשחקים הדבילים האלה…..

 9. תאמת העצבים שלי הם לאו דווקא כלפי אפל אלא בכללי.
  כי גם סטים עושה את זה וגם בPSN הבנתי שיש הפרדות כלשהן (לא יודע אין לי PS)….
  מצד אחד האינטרנט גורם לכל כך הרבה דברים להיות קרובים אבל מצד שני אנחנו דואגים להפריד הכל ולהרחיק אותם חזרה… :kopfpatsch:

 10. מצד אחד האינטרנט גורם לכל כך הרבה דברים להיות קרובים אבל מצד שני אנחנו דואגים להפריד הכל ולהרחיק אותם חזרה... :kopfpatsch:

  אין לך מה להתפלא. נפלאות הבירוקרטיה מככבות בכל העולם, בארץ הורגלנו לכך שזה קורה בעיקר במשרדי ממשלה. בחו"ל זה גם בתעשיית הבידור (בעיקר הקולנוע והטלויזיה, עם כל בולשיט ה ZONEים, שכבר מזמן לא מתאים לעידן המקוון) ותחומים נוספים.

 11. נראה לי שגם יש סיבות חוקייות לזה. כלומר, אם גרמניה רוצה לצנזר משחק עם סמלים נאצים בסטים היא יכולה לעשות את זה. או אם למשחק מסויים אין משום מה הגנה על קניין רוחני במדינה מוסיימת, וכו וכו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close