מיקרוסופט מטילה פצצה: אופיס חינם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS

17 תגובות

בצעד שמפתיע את השוק, מורידה את תנאי השימוש לאפליקציות האופיס שלה בפלטפורמות מתחרות ומאפשרת לכולנו להיות פרודקטיביים יותר

 excel for iphone hero officeandroidfree

אפליקציות אופיס ל- (מימין) ואנדרואיד (משמאל)


אופיס חינם לכולם. הכריזה בסוף שבוע שעבר כי האפליקציות לאנדרואיד ו-iOS הן אומנם כבר חינמיות, אך כעת היא גם מסירה את תנאי השימוש בהן, שהוא להירשם לשירות ה-Office 365 בתשלום, ההופך את האפליקציות לחינמיות לחלוטין לשימוש. השינוי המפתיע הזה, שבא לאחר ההכרזה של על שיתוף פעולה עם שירות האחסון Dropbox הפופולארי לשמירת קבצי בענן, משאיר אותנו עם טעם טוב בפה, וגם הרבה שאלות.

על פי הערכות, הרווח של מיקרוסופט משירותי האופיס למינהם עולה על כשליש מכלל הרווח השנתי של החברה, כך שהצעד להפיכת האופיס לחינמיות הוא יותר הפסד מאשר רווח, לפחות למראית העין. מה שהחברה לא מציינת כאן הוא שמיקרוסופט אולי הפכה את אפליקציית לצרכנים לחינם לגמרי, אך האפליקציות לעסקים, שאחראים על כ-87 אחוזים מכלל הרווח של , עדיין מוצעות בתשלום, כך שמיקרוסופט מצליחה לקבל את הקרדיט על המהלך בזמן שהיא כמעט ולא מסכנת את הרווח שלה בתחום.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מייקל אטלה, ראש הפרסום של אופיס במיקרוסופט מסביר את המהלך כך: "זה צעד בהמשך לאסטרטגיה שיש לנו, זה לא בדיוק שינוי לאסטרטגיה שלנו, אלא יותר כמו הרחבה לתוכנית הקיימת. אנחנו לוקחים את האותה חווית משתמש שאנחנו מציעים באתר החינמי של אופיס ואנחנו מביאים אותה לאפליקציות ה- ואנדרואיד שלנו. אנחנו רוצים לוודא שהצרכנים יכולים להיות פרודקטיבים בכל המכשירים שבבעלותם".

אז למה אתם מחכים? האפליקציות החינמיות של אופיס לאנדרואיד ו-iOS זמינות כבר עכשיו להורדה.