Kingston: הבחירה בידיים שלכם • HWzone
מחשבים

Kingston: הבחירה בידיים שלכם

כונן ה- החדש והמתקדם של החברה יאפשר לכם לשלוט על הקצאות נפח האחסון

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קינגסטון מעלה הילוך: אחרי שהודיעה בתחילת השנה על שיתוף פעולה עם SandForce (אחרי שנים של שימוש בבקרים מבית אינטל, סמסונג, JMicron ואחרות), מציגה כעת קינגסטון (Kingston) ב-Computex את הפרי הראשון של שיתוף הפעולה בדמות כונן מסדרת ה-HyperX, שמציע נתונים מרשימים ויכולות ייחודיות.

הכונן החדש מבוסס על בקר SandForce SF-2281 מהדור החדש, שבצירוף עם שבבי NAND בתצורת MLC מבית בליטוגרפיה של 25 ננומטר מעניקים לו של עד ל-525MBps בקריאה ועד ל-480MBps בכתיבה, יחד עם ביצועי כתיבה אקראית של עד ל-60,000IOPS (או עד ל-95,000 בפרץ – burst).
הכונן יוצע בנפחים של 120GB ו-240GB, ויגיע עם אחריות של 3 שנים (כולל תמיכה טכנית 24 שעות ביממה ללא תשלום), לצד תמיכה בטכנולוגיית ה-TRIM ויכולת של המשתמש לשלוט עצמאית על נפח האסון שמוקצה (over-provisioning) לטובת החלפה של תאים תקולים והכנה של תאים שנמחקו מראש – אלמנטים שמשפרים את הביצועים והאמינות של הכונן. בעזרת היכולת הייחודית הזו (שכמותה עדיין לא ראינו בכוננים מבוססי SandForce) יוכלו המשתמשים להגדיר לעצמם כמה נפח אחסון הם מוכנים "להקריב" עבור תוספת ואמינות, או להיפך.

קינגסטון מזמינה אתכם לנדוד היישר אל זרועותיה

כונני ה-HyperX עתידים להגיע לחנויות בחודש הבא, ולמרות שמחיר צפוי עדיין אין להם, בקינגסטון מקווים לשכנע את הצרכנים לבחור דווקא במוצר שלהם בעזרת "ערכת נדידה" שתכלול מתאם למפרצי 3.5 אינץ', כבל SATA, מארז מיוחד שיאפשר חיבור הכונן באופן חיצוני בעזרת USB ועותק של תוכנת ה-True Image HD מבית Acronis . האם זה מה שיעזור לקינגסטון להתבלט בין ים מוצרי ה- האחרים בשוק?

בנוסף, הציגה קינגסטון ב-Computex גם את ה-Wi-Drive – כונן נייד ואלחוטי שמיועדת לשימוש עבור מוצריה של אפל, החל מה-iPod Touch, דרך ה- וכלה ב-iPad. הכונן הקומפקטי מתפקד כמו שרת מיניאטורי אליו תוכלו לגשת בעזרת תקשורת Wi-Fi. כמו כן, תוכלו לחברו למחשב בעזרת חיבור USB (חיבור למחשבים מבית ידרשו תוכנה ייעודית).

ה-Wi-Drive יהיה זמין החל מהחודש במחיר מומלץ של 130 דולר לנפח של 16GB, או 175 דולר עבור 32GB. למעשה, מדובר במוצר דומה מאוד לכונן ה-GoFlex Satellite של Seagate, כשההבדל ביניהם הוא בעיקר בגודל הפיזי – ה-Wi-Drive מתהדר ברוחב של כ-62 מילימטרים ובעובי של פחות מ-10 מילימטרים, ואילו הכונן של הוא בעובי של 32 מילימטרים וברוחב 88 מילימטרים. מנגד, גם הבדל בין נפח של 16/32GB לנפח של 500GB הוא עצום, כך שנראה שהמשתמשים השונים ייאלצו להחליט איזה מהמוצרים הוא זה שהכי מתאים להם.


תגיות

3 תגובות

  1. רק צריך
    ליראות שהוא אמין בלי בעיות אמנות והביצועים נכונים ואין כול מני דברים מוזרים שמסתרים מאתנו החברות כי הפשלות יותר מדיי גדלות שמצריך ריקול של החברה אפלו לא החלפה רגילה זה נהייה ממש מגיפה כול המוצרים נהייו חולים בא לחות אם כרטסי מסך HD SSD ועוד מה הייה הסוף ממש שנה לא מוצלחת ליצרנים ולמיפעלים בעצם כמה מיפעלים סניים מיצרים בזול משלמים זול לעובד ואתה משלם פעמיים ביוקר במחיר ליצרן שמיתעשר עלנו ופעם שנייה עם מוצר פגום והרבה עוגמת נפש חבל שזה המצב היום כי זה לא שיפור במחשבים זה חזרה אחורה והרבה כי שקרים וחוסר אמון של הצרכן זה קשה לתקן

כתיבת תגובה

Back to top button
Close