Be quiet! Straight Power E9 580W - היה שקט • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחביקורות

Be quiet! Straight Power E9 580W – היה שקט

Be quiet! – לוחש איכות
 
הכירו את Be quiet!, יצרנית ספקי כח וקירורים גרמנית השמה דגש גדול על רמת רעש נמוכה של מוצריה בשימוש של טכנולוגיות מתקדמות. כיום, נמצאת שורה ארוכה של מוצרים עטורי פרסים תוצרת Be quiet!. בשעה טובה, עושה Be quiet! את דריכתה בארץ הקודש ואנו מביאים לכם מבט ראשוני וסקירה של ספק הכח Straight Power E9 580W. ספק כח אשר נושא את המראה, את האיכות וכמובן את השקט אשר Be quiet! יודעת לספק.
 
בסקירת זאת, תוכלו לראות כיצד גם ספק כח בעל הספק נמוך זוכה לטיפול ולאריזה כאחד מספקי הכח היקרים והחזקים בשוק. ספק ה-Straight Power E9 580W מכיל את תקן ה-80+ Gold ושומר על נצילות הגבוהה מ-90 אחוזים לאורך כל רמות ההספק בו, תכונה מאוד נדירה לספקי כח בעלי הספק הנמוך מ-650 וואט. בנוסף, ספק הכח הינו מודולארי כמעת לחלוטין. הכבל היחיד אשר מולחם אל הלוח המודפס הינו כבל ה-20+4PIN המתחבר אל לוח האם. היות וכבל זה דרוש לכל מערכת מחשב סטנדרטית אנו שמחים לראות שהוא מולחם ואינו נשלף, דבר אשר מעשית מסייע לנצילות ויציבות חשמל.
 
 
לפניכם טבלאת ההספק של ספק הכח Straight Power E9 580W:
 
כפי שניתן לראות, עשתה Be quiet! דגש גדול על כמות ההספק לכרטיסי מסך כאשר מסילות 12V3 ו-12V4 מכילות את החיבור המוקדש לכרטיסי מסך. ספק הכח מכיל את תקני AMD CrossFireX ו-NVIDIA SLI וטכנית לא תהיה לו שום בעיה להתמודד עם מערך של צמד כדוגמרת Geforce GTX670 או Radeon HD7950.
הכבלים כאילו אין שם מאוורר בכלל
לפניכם גם סקירה נוספת של הכבלים המתחברים אל ספק הכח. כפי שציינו בביקורת הוידאו, ישנם שני כבלים מוקדשים לכרטיסי המסך אשר כל אחד מהם מכיל שני חיבורי 6+2PIN. במערך כבלי החשמל ניצבים שלושה כבלים אשר אחד מספק שני חיבורי SATA ושני חיבורי מולקס יחד עם פלופי בקצה, השני מספק שני חיבורי SATA ושני חיבורי מולקס נוספים והשלישי מספק ארבעה חיבורי SATA. היינו שמחים לראות הפרדה בין SATA למולקס בכבלים נפרדים שכן ישנם המכילים כמות גדולה של מאווררים במקום מרוכז הזקוקים למספר רב של חיבורי מולקס.
 
כמובן שלא נשכח את גולת הכותרת, השקט שבפעולה. מאוורר ספק הכח מתוכנת לעבודה שקטה ובלתי ניתנת לשמיעה כאשר עד עומס של 70 אחוזים מהספק ספק הכח המאוורר שוהה בסל"ד נמוך וגם במאמץ הגברת הסל"ד הינה קטנה ולא פוגעת בשט הפעולה.
 
על פי נתוני ההספק ואפשרויות החיבור מדובר בספק כח בעל נצילות גבוהה וצניעות גדולה לא פחות. Be quiet! יכלה למתג את ספק הכח בהספקים גבוהים יותר שכן יש יצרניות בעלות ספקי כח עם נתונים דומים שזוכים להספק מוצהר גבוה יותר. Be quiet! מגבה את ספקי הכח שלה באחריות יצרן ל-5 שנים. במונחים של ספקי כח מדובר באחריות פרמיום אשר ניתנת אך ורק למוצרים איכותיים במיוחד. מחירו של ספק הכח הזה הינו 105 פאונד אך נמכר כבר בהתחלה במחיר של 95 פאונד ואף פחות. היום, אנו שומעים על ירידת מחיר נוספת לספק כח זה לכיוון 80 פאונד.

תגיות

5 תגובות

 1. ברכות
  מקווה רק שהמחירים יהיו תחרותיים מול SEASONIC

  לא הייתי מכנה את הסקירה הכללית הזאת ביקורת, בטח לא ביקורת מקצועית.
  זה יותר נראה כמו פרסומת ליבואן החדש או אירוע חדשותי.
  בכל מקרה אכן מדובר במוצרים באיכות גבוהה ביותר שהייתי שמח לראות באתר ביקורת על הקרביים שלו, ולא להסתמך רק על נתוני היצרן.
  כמו כן חשוב לציין שהמוצר צורך רק 0.3 וואט בסטנד ביי שזה נתון שכמעט אף ספק לא יכול להתפאר בו(בדרך כלל בין 2-8 וואט) וגם כאן מן הראוי לבדוק את זה ולא להסתמך רק על פרסום היצרן
  לי יש את אותו הספק בדגם SILVER E8 ואני יכול לספר שאכן הוא שקט ביותר והאיכות ניכרת בספק עצמו, בכבלים, וכמו שנוהגים לציין אז גם באריזה ובאביזרים הנלווים
  מה שגם נחמד לדעת זה שהחברה מצהירה על הספקים אמיתיים ביותר דהיינו הספקים צנועים ביחס ליכולת ההספק האפשרית וזאת בתחום הניצולת הגבוהה המוצהרת.
  נו אז מה המחירים בארץ?

 2. למה המחירים בפאונד, אם הספק הוא גרמני
  אם הספק הוא גרמני, מדוע אין המחירים בכתבה נקובים ביורו או בדולרים, או אפילו בשקלים, כשזאת כתבה מעוברתת?

 3. הם כבר מצאו מפיץ בארץ?
  ידוע לי שהם התחילו לחפש לפני כמה חודשים, נראה איך יהיו המחירים..החברה הזו מותג רציני בתחום הספקים והקירור בגרמניה.

 4. איזה באסה, עברה שנה ונראה שלא מצאו יבואן:(
  היבואנים בארץ יודעים שכולם היו רוצים ספקים זולים. צודקים אין לנו שוק חובבי החומרה :(

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close