תקלה בכונני ה-Force 3 של Corsair • HWzone
מחשבים

תקלה בכונני ה-Force 3 של Corsair

Corsair מודיעה על איסוף כונני בנפח 120GB מהסדרה החדשה, מציעה החלפה חינם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תלאותיהם של כונני ה-SSD ממשיכות: אחרי ש-OCZ נאלצה להכריז על איסוף והחלפה של כונני תקולים מסדרת ה-Vertex 2 (תקלה שנוצרה בעקבות המעבר לשימוש בשבבי 25 ננומטר בנפח כפול במקום שבבי ה-34 ננומטר) לפני כמה חודשים, מגיע כעת תורה של Corsair להכריז על צעד דומה, בעקבות תקלה שהתגלתה בחלק מכונני ה- החדשים והמתקדמים שלה, מסדרת ה-Force 3.

החברה הודיעה על איסוף של כונני Force 3 בנפח 120GB, מדגם CSSD-F120GBG3-BK, כאשר הבעיה נעוצה בביצועי הכוננים מהדגם הנ"ל, שסובלים מבעיות יציבות בעת פעולתם (קודם לכן פורסם כי הסיבה לאיסוף היא ביצועים ירודים). ב- אומרים שדגמים וסדרות כוננים אחרות לא הושפעו מהתקלה, ודואגים לציין שהתקלה דורשת הן תיקון חומרתי והן תיקון במחינת הקושחה – קבלת אשמה "קולקטיבית" שאמורה למנוע פגיעה בפרטנרית זו או אחרת של החברה, במידה והאצבע המאשימה הייתה מונפת אל עבר רכיב מסויים בכוננים.

ב-Corsair מציעים לרוכשי הכוננים הבעייתיים להחזיר אותו אל החנות, או לשלוח אותו היישר לחברה (Corsair תפצה אתכם גם על עלות המשלוח), ולקבל חזרה כונן זהה מדגם תקין. לפרטים נוספים ולהתייעצויות אתם מוזמנים לפנות אל הדיון בנושא בפורום החברה.

טעות לעולם חוזרת

מדובר באקורד צורם למדי שמלווה את השקתם החגיגית של כונני ה-Force 3 – הכוננים הראשונים מבית Corsair שעושים שימוש בבקר ה-SandForce SF-2281 העוצמתי ומציעים מהירויות קריאה וכתיבה של עד ל-550MBps ו-520MBps בהתאמה, בנפחים של 120GB, 60GB או 240GB.

למרות התקלה והאיסוף הבלתי נמנע, שלבטח ישאיר טעם מר ללא מעט רוכשים, זכתה ללא מעט מחמאות ברחבי הרשת תודות לפעולה מהירה ונחרצת, תוך כדי קבלת אחריות מלאה ועמידה בהוצאות האיסוף (מצד שני, כשאתה רוכש כונן במחיר של כ-220 דולר – האם אפשר לצפות לפחות מכך?).

כל הכבוד ל-Corsair על מאמציה, ואנחנו נאחל ונייחל שבעיות שכאלו בכונני ה- (ובכל המוצרים החשמליים האחרים, אם אפשר) לא יחזרו על עצמן לעיתים קרובות מדי.


תגיות

4 תגובות

  1. מאיפה הגעתם למסקנה שיש 60GB?
    לצערי הם מייצרים רק 120GB ו240GB

  2. ל-3 not found הלינק לא תקין
    בכל מקרה אם אתה לא יודע לקרוא… Force 3 יש 120,240 ל force הישן יש 60GB

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close