קופסת העיבוד הגראפי החיצונית הקטנה ביותר • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

קופסת העיבוד הגראפי החיצונית הקטנה ביותר

חברת Sonnet נכנסת אל שוק עמדות ה- 3 החיצוניות עם צמד דגמים מוכנים לשימוש במימדים צנועים עד מאוד

אנחנו ממשיכים לעקוב בעניין רב אחר ההתפתחויות בתחום עמדות העגינה החיצוניות שמיועדות לספק כוח עיבוד גראפי מוגדל משמעותית לכל מערכת עם מחבר Thunderbolt 3, ומייחלים ליום שבו ביטול תשלום הרישוי של עבור הטכנולוגיה יביא לשטף של מוצרים חדשים ומשתלמים בקטגוריה. עד שזה יקרה, אנחנו מקבלים בינתיים את ה-Breakaway Puck החדש של חברת Sonnet Technologies, שהולך בכיוון קופסאות ה-Aorus Box מבית ומשלב את כרטיסי ה- בתוך המארז מבעוד מועד.

תחנות העגינה השחורות הזעירות, שגובהן כחמישה סנטימטרים בלבד ונפחן הכללי הוא פחות מליטר, כוללות בתוכן את כרטיסי ה-Radeon RX 560 וה-Radeon RX 570 מדור ה-Polaris של , עם חיבור 3 בודד (שיכול גם להטעין מחשבים מחוברים בהספק של עד 45 וואט) וארבע יציאות ייעודיות, האחת מסוג HDMI ועוד שלוש מסוג .

אי אפשר לשדרג עצמאית – אבל יש כאן ניידות אמיתית שקשה למצוא במוצרים המתחרים

הפתרון רחוק מלהיות העוצמתי ביותר שניתן לדמיין וכנראה גם לא יתאים לכל מי שבונים על שדרוג עצמי עתידי של חומרת העיבוד – אך כן מהווה את אחד מהפתרונות הקומפקטיים ביותר שניתן להעלות על הדעת, עם שעדיין יהיו טובים פי כמה מאלו של הליבות הגראפיות המובנות למיניהם ומכרטיסים דיסקרטיים בסיסיים.

ראוי לציין כי יש גם חיצוני גדול כמעט כמו חצי המארז עצמו, שלא מופיע בחלק גדול מהצילומים השיווקיים

מחירים מומלצים של 450 דולר לדגם עם RX 560 ו-550 דולר לדגם עם RX 570 אינם נמוכים כלל, אם להשוות למחירים שאני מכירים מהשוק הנייח הסטנדרטי, אך אנחנו מקווים כאמור שעוד ועוד מוצרים שיצטרפו למירוץ הזה יוכלו להשפיע לחיוב על המצב, ולקרב אותנו עוד קצת ליום שבו זו תוכל להיות אלטרנטיבה אמיתית למי שזקוקים לכוח גראפי גדול במערכות שלכם – אך רק מדי פעם ולא באופן קבוע.

מוצר שלוקח את הקונספט של ה- Box שלב אחד קדימה – רק חבל שזה יקר כל כך

תגיות
Back to top button
Close
Close