כונני SSD של חברת מיקרון במחירי מבצע משובחים • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כונני SSD של חברת מיקרון במחירי מבצע משובחים

הכתבה המקורית: בין אם אתם זקוקים לכונן SATA בגודל 2.5 אינץ' ובין אם יש לכם צורך בכונן NVMe קומפקטי בינוני וסביר – למותג ה- של מיקרון יש מה לספק לכם

שער הפאונד הבריטי הנמוך ביחס לשקל הישראלי ממשיך לספק לנו הזדמנויות קורצות להתחדש בחומרה – זאת במסגרת קיצוץ מחירים רוחבי עבור מוצריה האחסון של חברת מיקרון תחת מותג ה- שלה שאותו מצאנו באמאזון בריטניה.

שימו לב כי על מנת ליהנות מן המחירים הזולים ביותר, עם עלות שילוח מוזלת, יהיה עליכם להיות עם מינוי Amazon Prime חודשי – שאליו ניתן להירשם לחודש נסיון (במידה ולא עשיתם זאת בעבר) בקישור הבא.

אחד מדגמי ה-SATA הנפוצים ביותר בשוק, שנהנה ממוניטין מרשים בקרב הצרכנים

כונן ה- MX 500 המפורסם, בנפח נאה של 2 טרה-בייט ובתצורת ה-2.5 אינץ' המסורתית שלו, עם איזון בין ביצועים, אמינות ויעילות אשר הופכים אותו למתאים למדי הן למחשבים שולחניים והן למחשבים , זמין לרכישה בעבור 199.56 פאונד בריטי כולל תוספת מע"מ ישראלי ומשלוח עד הבית – כלומר 855 שקלים בחישוב לפי עמלת הרמה של אחוז אחד מערך העסקה הזמינה במספר כרטיסי אשראי שונים שמוצעים בארץ.

פרטים נוספים ורכישה: 

[wpcd_coupon id=238333]

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

לא כולם מעוניינים בכונני המבוססים על שבבי בעלי אורך חיים מוצהר מקוצר ביחס לשבבי TLC – אך קשה להתווכח עם המחירים הזולים מאוד אותם הם מספקים לנו

זקוקים לכונן NVMe שאינו קורע את טבלאות הביצועים אבל גם לא קורע את הכיס מהצד השני? ה-Crucial P1, אחיו התאום של ה-660p מבית עם התבססות על שבבי QLC צפופים עדכניים, מוצע במחיר של 56.73 פאונד כולל משלוח עד הבית – כ-245 שקלים שהם פחות מ-50 אגורות לכל ג'יגה-בייט של שאותו אתם מקבלים.

פרטים נוספים ורכישה: 

[wpcd_coupon id=238341]

הדיל עבור ה- P1 בנפח של 500GB מצטרף אל דיל מרשים אף יותר עבור אחיו בנפח של טרה-בייט אחד – שניתן לרכישה במחיר סופי של 95.6 פאונד כולל מע"מ ומשלוח, 410 שקלים חדשים, שהם הנחה של כמאה שקלים לפחות לעומת המחירים הקיימים בארץ. קניות נעימות!

פרטים נוספים ורכישה: 

[wpcd_coupon id=237964]

עדכון: גם דגם ה-660p של בנפח של 512GB, אחיו של ה- P1,  מוצע במחיר נמוך מהרגיל באמאזון ארצות הברית – כ-235 שקלים בלבד כולל משלוח עד הבית.

פרטים נוספים ורכישה: 

[wpcd_coupon id=238414]

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close