כונני SSD של חברת מיקרון במחירי מבצע משובחים • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כונני SSD של חברת מיקרון במחירי מבצע משובחים

הכתבה המקורית: בין אם אתם זקוקים לכונן SATA בגודל 2.5 אינץ' ובין אם יש לכם צורך בכונן NVMe קומפקטי בינוני וסביר – למותג ה- של מיקרון יש מה לספק לכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שער הפאונד הבריטי הנמוך ביחס לשקל הישראלי ממשיך לספק לנו הזדמנויות קורצות להתחדש בחומרה – זאת במסגרת קיצוץ מחירים רוחבי עבור מוצריה האחסון של חברת מיקרון תחת מותג ה- שלה שאותו מצאנו באמאזון בריטניה.

שימו לב כי על מנת ליהנות מן המחירים הזולים ביותר, עם עלות שילוח מוזלת, יהיה עליכם להיות עם מינוי Amazon Prime חודשי – שאליו ניתן להירשם לחודש נסיון (במידה ולא עשיתם זאת בעבר) בקישור הבא.

אחד מדגמי ה-SATA הנפוצים ביותר בשוק, שנהנה ממוניטין מרשים בקרב הצרכנים

כונן ה- MX 500 המפורסם, בנפח נאה של 2 טרה-בייט ובתצורת ה-2.5 אינץ' המסורתית שלו, עם איזון בין ביצועים, אמינות ויעילות אשר הופכים אותו למתאים למדי הן למחשבים שולחניים והן למחשבים , זמין לרכישה בעבור 199.56 פאונד בריטי כולל תוספת מע"מ ישראלי ומשלוח עד הבית – כלומר 855 שקלים בחישוב לפי עמלת הרמה של אחוז אחד מערך העסקה הזמינה במספר כרטיסי אשראי שונים שמוצעים בארץ.

פרטים נוספים ורכישה: 

כונן SSD של מיקרון בנפח 2 טרה-בייט בפחות מ-860 שקלים

דגם ה-Crucial MX500 בנפח נדיב זמין לרכישה באמאזון בריטניה במחיר הנמוך בכמעט 200 שקלים מן המחיר הזול ביותר בישראל

הצג עוד הסתר

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

לא כולם מעוניינים בכונני המבוססים על שבבי בעלי אורך חיים מוצהר מקוצר ביחס לשבבי TLC – אך קשה להתווכח עם המחירים הזולים מאוד אותם הם מספקים לנו

זקוקים לכונן NVMe שאינו קורע את טבלאות הביצועים אבל גם לא קורע את הכיס מהצד השני? ה-Crucial P1, אחיו התאום של ה-660p מבית עם התבססות על שבבי QLC צפופים עדכניים, מוצע במחיר של 56.73 פאונד כולל משלוח עד הבית – כ-245 שקלים שהם פחות מ-50 אגורות לכל ג'יגה-בייט של שאותו אתם מקבלים.

פרטים נוספים ורכישה: 

כונן NVMe של מיקרון בנפח 500GB במחיר מבצע

לצד מחיר המבצע על הדגם בנפח טרה-בייט של כונן ה-QLC הפופולרי Crucial P1 - ניתן לרכוש את אחיו הקטן בנפח של 500GB במחיר שנמוך בכ-60 שקלים לפחות מהעלות בשוק המקומי שלנו. כל שנדרש הוא מינוי Amazon Prime פעיל באמאזון בריטניה

הצג עוד הסתר

הדיל עבור ה- P1 בנפח של 500GB מצטרף אל דיל מרשים אף יותר עבור אחיו בנפח של טרה-בייט אחד – שניתן לרכישה במחיר סופי של 95.6 פאונד כולל מע"מ ומשלוח, 410 שקלים חדשים, שהם הנחה של כמאה שקלים לפחות לעומת המחירים הקיימים בארץ. קניות נעימות!

פרטים נוספים ורכישה: 

כונן NVMe של Crucial בנפח טרה-בייט במחיר מציאה

כונן ה-Crucial P1 של חברת מיקרון ירד לרמת מחיר נמוכה במיוחד באמאזון בריטניה - עבור בעלי חשבון Amazon Prime פעיל בחנות.

הצג עוד הסתר

עדכון: גם דגם ה-660p של בנפח של 512GB, אחיו של ה- P1,  מוצע במחיר נמוך מהרגיל באמאזון ארצות הברית – כ-235 שקלים בלבד כולל משלוח עד הבית.

פרטים נוספים ורכישה: 

כונן Intel 660p בירידת מחיר קלה נוספת

הדולר הנמוך והמחיר הנמוך המעודכן הופכים את דגם ה-NVMe של אינטל בנפח 512GB למשתלם עוד יותר - בדיוק כשכבר חשבנו שהגענו אל השיא

הצג עוד הסתר


תגיות
Back to top button
Close
Close