עוד רגע כאן: האריזה החדשה של מעבדי Ryzen 3000 נחשפת ברשת • HWzone
מחשביםמעבדים

עוד רגע כאן: האריזה החדשה של מעבדי Ryzen 3000 נחשפת ברשת

כך יימכרו דגמי ה-Ryzen 9 האימתניים מהדור החדש של ללקוחות הביתיים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-7 ביולי מתקרב אלינו בצעדי ענק ומאיים לטרוף את הקלפים בשוק המעבדים הביתי, עם תוכניות להציע לצרכנים 12 ואפילו 16 ליבות עיבוד במחירים שבהם היה ניתן לקבל רק שמונה ליבות עד כה. אחרי שקיבלנו רמזים מעניינים אודות הביצועים שמחכים לנו – עתה אנחנו גם יודעים כיצד ייראו הדגמים המובילים החדשים כשיגיע אל החנויות בפועל.

תמונה טרייה שמצאה דרכה אל הרשת מציגה את עיצוב המארז המעודכן עבור מעבדי ה-Ryzen מהדור השלישי בכלל ומעבדי ה-Ryzen 9 החדשים בפרט, שנוצרו בבירור בכדי לספק מענה לדגמי ה-Core i9 המודרניים של .

בגדי המלך החדשים?

הגרסה החדשה של מארזי המעבדים תהיה צבעונית יותר, ואף תכלול סלוגן עדכני שמצהיר כי המעבדים "נבנו בכדי לספק ביצועים ותוכננו בכדי לנצח", כשנתראה כי גם כאן מדובר הקריצה לכיוונה של במסגרת הציפייה לכך שליבות ה-Zen 2 ימחקו לגמרי את פערי ביצועים מול ליבותיה של , ואולי אף יצליחו להאפיל עליהן בחלק גדול מהמבחנים והפרמטרים.

למרות שהפעם אין לכך אינדיקציה חיצונית בולטת כמו באריזות הדור הנוכחי (במקומה אנחנו מקבלים הצהרה על התמיכה הראשונה מסוגה ב-PCI-Express 4.0), גם מעבדי ה-Ryzen 3000 עומדים לספק תוספת ערך משמעותית כשיגיעו עם גופי מותאמים הכלולים בעלות – דגמי ה- 9 למשל ייהנו משירותיו של דגם Wraith Prism RGB שנועד להתמודד עם פיזור חום עודף במעטפת תרמית של עד 140 וואט, אשר תעניק עוד קצת מרווח תמרון גם ל- 9 3900X בן 12 הליבות וגם ל- 9 3950X עם 16 הליבות שבו.

מתכננים לרכוש את הדור האדום החדש בהקדם, או שלא ממש? בואו לדבר על זה.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close