סמסונג מציגה מכשירי חלונות 8

גם סמסונג לא נשארת חייבת ומציגה המון מוצרים מבוססי חלונות 8 עם מסכי מגע
נתחיל עם שילוב של טאבלט חלונות 8 עם מחשב נייד. גם סמסונג חייבת להציג לפחות מוצר אחד שיתחרה בכל הטאבלטים של אסוס, לא?
זהו ה-Hybrid PC מסדרה 5 של סמסונג. טאבלט עם מסך בגודל של 11 אינצ' שיכול להתחבר למקלדת במידת הצורך. עם זאת, השוני במוצר הזה הוא שהוא לא משתמש בקליפסים או מחליק למקום – הוא נתפס באמצעות מגנטים, בדומה לסמארט קאבר של האייפד 2.
הטאבלט מבוסס על שבב x86 כלשהו ומצויד במצלמה אחורית בעלת חיישן של 8 מגה פיקסל ומצלמה קדמית עם חיישן 2 מגה פיקסל. החברה לא מסרה פרטים אודות החומרה ואסרה על עיתונאים לשחק עם המכשיר עצמו, אבל אנחנו חושבים שנוכל לראות כאן שבב ULV של אינטל, כונן SSD וקישוריות 3G. אתם יודעים, הדברים הסטנדרטיים.
 מבחינת אולטרה-בוקים, סמסונג מציגה את ה-Ultra Touch, גם הוא משתייך לסדרה 5 של החברה. כאן אנחנו מקבלים מסך בגודל 13 אינצ', אבל הוא אינו מתנתק – אלא פשוט נסגר גם לצד השני. גם כאן, סמסונג לא חופשת פרטים אודות המכשיר, אבל אנחנו יכולים לצפות כאן לחומרה קצת יותר חזקה. בתערוכה היו שמועות על כוננים בנפח של 500 גיגה בייט.

אחרון וחביב הוא מחשב All-in-One מסדרה 7. זהו מחשב שולחני לכל דבר שמריץ חלונות 8 (אלא מה?) ומכיל מסך מגע שיכול, על פי סמסונג, לזהות 10 נקודות מגע בו זמנית. אנחנו לא יודעים למה שתגעו עם כל האצבעות של הידיים במסך בו זמנית, אבל ניחא. המחשב עצמו דק למדי ומגיע עם עכבר ומקלדת אלחוטיים.