סמסונג מציגה: כונן SSD מוצפן מהיר - עם מפתח בקצות האצבעות שלכם • HWzone
CES 2020מחשביםאחסון

סמסונג מציגה: כונן SSD מוצפן מהיר – עם מפתח בקצות האצבעות שלכם

כונן ה- החדש של מובילת השוק תומך בהצפנה מלאה של המידע שבתוכו – ובפענוח באמצעים ביומטריים במקום סיסמה מספרית

לסמסונג היו לא מעט מוצרים מעניינים להציג לנו בתערוכת CES 2020, חלקם כבר הושקו וחלקם חדשים לגמרי שערכו את הופעת הבכורה באירוע הנוצץ בווגאס – כאשר אל הקטגוריה השנייה משתייכים גם כונני ה- החיצוניים החדשים שלה.

סמסונג לא מחבבת ספרות זוגיות משום מה, כך שאת כונני ה-T5 הניידים אשר החליפו את כונני ה-T3 במהלך שנת 2017 יחליפו עתה דגמים מעודכנים ודקיקים עוד יותר מסדרת T7 – שתומכים בתקן ה- 3.2 Gen.2 לרוחב פס תיאורטי של 10 ג'יגה-בייט בשנייה ומהירויות העברה רציפות מעשיות של עד 1,050 מגה-בייט בשנייה. כמעט פי 2 ממהירות הדור הקודם אשר הגיעה עד ל-540 מגה-בייט בשנייה.

כונן ה- החיצוני הפופולרי והמצליח של סמסונג משתדרג – וכעת הוא דק כמעט כמו כונן פנימי

דגמי ה-T7 שוקלים 58 גרם בלבד, יוצעו בגוון כסוף או בגוון שחור, כוללים נפחים שבין 500GB ל-2 טרה-בייט – וכוללים חידוש משמעותי בדמות אפשרות להצפנה מקצה לקצה של המידע המאוחסן בהם בתקן AES-256 עם הזדהות ביומטרית באמצעות טביעת אצבע. גם כונני ה-T5 וה-T3 כללו תמיכה בהצפנת AES-256 עבור המידע, אך עם הזדהות באמצעות הקשת סיסמה בלבד, כאשר למשתמשים בדור החדש תהיה האפשרות לבחור בין פענוח של המידע עם אצבע בלבד או פענוח של המידע באמצעות סיסמה.

את כונני ה-T5 שיווקה בארבע גוונים שונים – הפעם ניאלץ להסתפק בחצי מזה, לפחות בתחילת הדרך
צילום: HWzone

סמסונג תחל למכור את כונני ה-T7 במהלך החודש הנוכחי עם שלוש שנות אחריות, במחירים מומלצים גבוהים משהו של 130 דולר לנפח 500GB בסיסי, 230 דולר לנפח טרה-בייט אחד ו-400 דולר לנפח 2 טרה-בייט עליון – עם תוכנית להשיק גם גרסאות אלטרנטיביות ללא חיישן ביומטרי מובנה (במחיר מקוצץ, אנו מקווים)  בתוך מספר חודשים.

עוד מהדוכן המאסיבי של ב-CES – קיר של מתקפלים, גרסאות בלעדיות לחובבי החבר'ה הרעים בעולם מלחמת הכוכבים ומסך הגיימינג הטרי והמלהיב של מותג ה-Odyssey
צילום: HWzone

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close