סטים: עכשיו לא רק משחקים • HWzone
מחשבים

סטים: עכשיו לא רק משחקים

כדי להתחרות בפלטפורמת ההפצה מבית מיקרוסופט שתהיה זמינה עם השקתה של 8, שירות הסטים של Valve יכיל מעתה גם תוכנות
 
סטים בודאי מוכרת לכם הן בתור חנות משחקים מקוונת סופר משתלמת, ולגיימרים ותיקים במיוחד בתור התוכנה שהמפתח שלה, Valve, הביאה לחיינו את Half Life המקורי ואת Counter Strike הממכר במיוחד. עת אבל זוכה שוב סטים לאור הזרקורים לא בגלל המשחקים אותם היא עוזרת להפיץ, אלא כי כעת תפיץ גם תוכנות.
 
הצעד בה ככל הנראה בתגובה לשינוי בחלונות 8, בה יהיו מוטמעים מראש שירותים מבית מיקרוסופט, החל משירות ה-Games For Live, שירות מכירת המשחקים מבית עצמה, וכלה ב-Windows Store, בו מוכרת את מוצריה לעבודה מקצועית, דוגמת .
 
זה מאיים על סטים, מכיוון שכעת, כשיש לאנשים תוכנות מובנות במחשב מבית , למה להם לחפש אלטרנטיבה? כך התבטא בחודש שעבר גייב ניואל, מנכ"ל Valve, בקשר למערכת החלונות החדשה.
 
"40 מיליון הגיימרים הקונים בסטים מעוניינים ביותר מלשחק במשחקים. הם אמרו לנו שהם רוצים עוד מהתוכנות שלהם על , מה שאומר שההרחבה הזאת היא בתגובה לדרישת הקהל" אמר מארק ריצ'ארדסון, "שר האוצר" שמאחורי הכלכלה, שיטות התשלום, וכעת גם חנות האפליקציות.
 
האם תצליח להתחרות במיקרוסופט במגרש הביתי שלה?
הרבה מהתכונות שעשו את סטים כל כך פשוטה ומוצלחת, דוגמת עדכון אוטומטי של המשחקים בהתאם ל"טלאים" האחרונים, פרסום חדשות הנוגעות למשחק בפני המשתמש, וכמובן היכולת לשמור בענן את המשחקים ולגשת אליהם מכל מקום עם אינטרנט, יעברו הלאה גם ל-Steam App Store, ובתקווה יהפכו גם אותה למוצלחת. זה לא דבר פשוט להלחם בענק כמו , ואנחנו מאחלים ל-Valve הצלחה בזאת.  


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close