נינטנדו: MotionPlus חינם לרוכשי קונסולת Wii • HWzone
מחשבים

נינטנדו: MotionPlus חינם לרוכשי קונסולת Wii

נינטנדו תצרף את תוסף ה-MotionPlus לכל קונסולת , אשר נועד לשפר את דיוק הבקר של הקונסולה, יחד עם משחק התומך בתוסף בשם "Wii Sports Resort" – בחינם

בניסיון להשיב מלחמה ל-Move של סוני שהושק לאחרונה ולפרויקט "נטאל" המתקרב של מיקרוסופט, החליטו בנינטנדו להתחיל ולהפיץ את תוסף ה-"MotionPlus" (אשר משפר את דיוק הבקר של קונסולת ה-Wii) בצורה מעט יותר נרחבת. התוסף יהיה חלק מערכה שתכלול קונסולת Wii בצבע שחור, בקרים שחורים תואמים ושני משחקים – 'Wii Sports' הפופולרי ו- 'Wii Sports Resort'. החל מהשבועות הקרובים, מי שיבחר לרכוש את ה-'Wii Sports Resort' ואת תוסף ה-'MotionPlus' בנפרד, יצטרך לשלם על כך כ-50$. לעומת זאת, מי שירכוש את החבילה שכוללת גם קונסולת Wii, לא יצטרך לשלם על התוסף ועל המשחק – מכיוון שהחבילה כולה תעלה כ-200$ (המחיר הנוכחי של הקונסולה בלבד ללא התוסף).
 
מהיום – בחינם
תוסף ה-MotionPlus הוכרז על ידי נינטנדו כבר בשנת 2008, במטרה לשפר את דיוק זיהוי התנועה של הבקר, ובמקביל לאפשר לשחקנים לבצע תנועות מורכבות יותר, אשר הבקר המקורי לא מסוגל לזהות. ה-MotionPlus מתחבר לשלט המקורי של ה-, ומכיל חיישנים נוספים שמסוגלים לזהות תנועות שונות שהשלט הרגיל אינו רגיש מספיק עבורן. החסרון העיקרי הוא שלמרות שה-MotionPlus נמצא בשוק כבר למעלה משנה, הוא נתמך על ידי משחקים בודדים – כאשר אחד מהם הוא ה-"Wii Sports Resort" שכאמור יצורף חינם לרוכשי הקונסולה.
לפי הביקורות ברשת, התוסף אכן משפר בצורה מורגשת את דיוק זיהוי התנועה של הקונסולה, אם כי הוא הופך את הבקר לגדול ומסורבל יותר, מה שעלול להרתיע רבים מלהשתמש בו.
 
חשוב לציין שבעוד שהערכה החדשה הכוללת את התוסף ואת המשחק החדש תתחיל להמכר בחנויות בארה"ב כבר בשבועות הקרובים, לא ידוע עדיין מתי תגיע החבילה לישראל והאם היא אכן תימכר באותו המחיר. מה שבטוח הוא שההחלטה מצד שלא לגבות תשלום נוסף על ה-'MotionPlus', אלא אף להוסיף משחק חדש לחבילה ולשנות את צבע הקונסולה לשחור, מהווה חידוש מרענן בשוק הקונסולות.

תגיות
Back to top button
Close
Close