מתקפת הנגד של אינטל: פרטים על ארכיטקטורות חדשות בחודש הבא • HWzone
מחשביםמעבדיםכתבות נבחרות

מתקפת הנגד של אינטל: פרטים על ארכיטקטורות חדשות בחודש הבא

אחרי ההכרזה על מעבדי Cascade-AP עם עד ל-48 ליבות, השלב הבא של הוא מסיבת עיתונאים שבה ידברו על ארכיטקטורות העתיד, בערך כמו באירוע ה-New Horizon מ-AMD

תצוגת הטכנולוגיות של AMD ממשיכה להדהד ברחבי הרשת, ובמקביל נראה שאינטל מכינה את התותחים הכבדים שלה לתגובה – ומכריזה על אירוע שיעסוק בארכיטקטורות עתידיות ויתקיים ביום שלישי, ה-11 בדצמבר.

טרם ברור במה בדיוק יתרכז המופע הזה, אך הציפיות ברשת הן שהוא ישמש מעין תחליף חד-פעמי לכנסי ה-IDF (ר"ת Developer Forum) של החברה אשר בוטלו בשנת 2017, ושימשו עד אז בתור במה להסברים טכניים מעמיקים על הפיתוחים הטכנולוגיים שמוטמעים מתחת לפני השטח במוצריה עבור הקהל המקצועי.

אירוע ייעודי שיסביר לנו למה גם החליטה ללכת לכיוון מעבדי MCP?

הימור סביר אודות נושא הכנס של יהיה הצגת הטכנולוגיה של דור ה-Cascade Lake שתאפשר לחברה להצמיד שני שבבים יחד למעבד אימתני אחד, אשר הוכרזה רשמית רק לפני כמה ימים (בתקווה שנגלה גם מה תהיה התושבת שתתמוך ביצירה זו) – כאשר עם קצת יותר מזל נוכל לקבל גם פרטים על הארכיטקטורה של מעבדי ה- ב-10 ננומטר, ואולי אפילו מידע כלשהו אודות ההכנות להשקת כרטיסי עיבוד גראפיים ייעודיים אי שם בשנת 2020.

עוד נושא אפשרי לשיחה יהיה המוצר המסחרי הראשון של חטיבת Nervana בחברה, אשר עונה לשם הקוד Spring Crest ומיועד להשקה במהלך השנה הקרובה עם יכולות ייעודיות וביצועים מירביים עבור שימושי ולמידה עמוקה.

מידע אודות מאיצי משפחת Nervana יהיה מבורך – הרכישה הגדולה של מלפני שנתיים שאמורה לסייע לה ליצור יורשים מתקדמים עבור משפחת ה- Phi

נחזיק אצבעות לכך שכמה שיותר מהתחומים המסקרנים הללו יתבהרו בזמן הקרוב – וכמובן שנדאג לעדכן אתכם בכל הפרטים החשובים ביותר.

תגיות
Back to top button
Close
Close