מחפשים מחשב? המפרטים המומלצים יעזרו לכם • HWzone
מחשבים

מחפשים מחשב? המפרטים המומלצים יעזרו לכם

מתלבטים? לנו יש את הכלים לעזור!

רוצים לקנות מחשב אבל לא יודעים איזה מפרט לבחור? אתם מוזמנים להכנס לפורום המפרטים המומלצים שלנו, והצוות המיומן של האתר והגולשים ישמחו לעזור לכם. אם אין לכם זמן או כח לדיונים ארוכים, אז אנחנו כבר מזמן יצרנו עבורכם פתרון – מדור המפרטים המומלצים שלנו.

המדור הוא אוסף מאוד גדול של מפרטים מוכנים מראש שהצוות המיומן שלנו יצר, ובראשו יאיר זובטיס – מנהל המדור. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למדור ולבחור את המפרט המתאים לכם. המפרטים מחולקים לפי מחירים, ייעוד (משחקים, עבודה משרדית, ביתיגיימינג ועוד) ואפילו אפשר להשוות ביניהם אם אתם ממש מתלבטים.

 
אחרי שמצאתם את המפרט המתאים לכם, כל שעליכם לעשות הוא להדפיס אותו וללכת לחנות המועדפת עליכם. בחנות כבר ידאגו להרכיב לכם מפרט זהה. הצוות המקצועי שלנו דאג לכם אפילו מעבר למפרט, ובמערכת כבר קיימים מחירים ממוצעים של החלקים בשוק, כך שלרמות אתכם לא יצליחו!
 
היזהרו מחיקויים
עוד המלצה שנוכל לתת לכם היא לוודא שהחלקים שהנכם מקבלים מהחנות הם אכן החלקים שרשומים במפרט, שכן לפעמים החנויות מנסות להרוויח על ידי החלפת החלקים בזולים יותר ובפחות איכותיים, כך ששווה להתעכב ולשים לב לנקודה הזאת.
 
שימו לב שאנחנו לא מוכרים מחשבים, ולא חלקי מחשבים. החלק שלנו מתחיל ונגמר בייעוץ.
 
ניתן למצוא אצל כולם

החומרה נבחרה על פי השכיחות שלה בקרב החנויות, כך שברוב החנויות יהיה ניתן לקבל מפרט מדוייק עם האלטרנטיבות וברוב המקרים גם במחיר נמוך יותר (המחירים הם ממוצעים). כמו כן, המפרטים אינם כוללים באנדלים שונים, המוצעים בחנויות שונות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


 

זהו הכלי האולטמטיבי עבור מי שמחפש מחשב וחדש בתחום, ואנחנו ממליצים עליו בחום! 

כניסה למערכת המפרטים המומלצים


כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close