מושקין וקורסאיר מבטיחות לנו כונני USB מהירים מאי פעם • HWzone
מחשבים

מושקין וקורסאיר מבטיחות לנו כונני USB מהירים מאי פעם

CES 2013: תמיד חלמתם על דיסק און קי מהיר במיוחד? למושקין ולקורסאיר יש מה להראות לכם
 
במקרה ונמאס לכם להעתיק קבצים גדולים לכונני ה-USB שלכם (דוגמת אוסף מוזיקה עשיר במיוחד, שיהיה מה לשמוע באוטו) ותוך כדי ההעתקה ללכת למצוא משהו אחר לעשות, או לחליפין לבהות בפס ההתקדמות שעל המסך כמו זומבים, הגעתם למקום הנכון. מושקין (Mushkin), יצרן ותיק וידוע של נדיפים וכונני SSD, הראתה בתערוכה דיסק און קי שאצלם טוענים שמגיע למהירויות קריאה וכתיבה של 300 מגה-בייט לשניה.
 
לצערנו, נכון לעכשיו לא זמינים פרטים רבים על המוצר. אנחנו יודעים שהוא ישתמש בהרבה מרוחב הפס האפשרי על חיבור USB 3.0 מודרני ושלמרות שנפחו המקסימלי יהיה 240 גיגה-בייט (לדיסק און קי, זה עצום) המתח המספק חיבור זה יספיק לו. אנחנו יודעים גם שהוא מונע על ידי בקר מתוצרת SandForce, יצרן ששמו שמור לעד בהיכל התהילה של כונני ה-SSD. מכיוון שבקר זה בנוי לתקשר עם חיבורי SATA 3 ולא USB3, יורכב DOK זה (אנחנו כבר לא יודעים אם לקרוא לו דיסק און קי או כונן SSD) גם מחוליה שתקשר בין ה-USB במחשב שלכם לבין הבקר.
לפחות נתנו תמונה של מה שהולך מתחת למכסה המנוע
פרטים חשובים דוגמת מתי עלינו לצפות לנחיתתו של דיסק און קי זה בחנות המחשבים החביבה עלינו או כמה קופות חיסכון יהיה עלינו לשבור עבורו עדיין אינם ידועים, הדבר היחיד שאנחנו יכולים לספר לכם כרגע הוא שמדובר במפלצת.
 
וגם לקורסאיר יש מה להראות בתערוכה
 
בניגוד למוצר שהציגו במושקין, בקורסאיר (Corsair) ממש השיקו את הדיסק און קי החדש שלהם בתערוכה. מהירויות העבודה צנועות יותר: 260 מגה-בייט לשניה לקריאה ו-235 מגה-בייט לשניה בכתיבה, אך עדיין יהיו מעל ומעבר אם אתם לא מתכננים להעביר עליו דירה. על פי קורסאיר, זהו הדיסק און קי המהיר בעולם נכון לרגע זה. כמובן, עד שמושקין או יצרן אחר ישבור את השיא הזה.
נפתח, נסגר, יפה, אופה – אבל יקר
DOK זה יהיה זמין בשלושת הגדלים הסטנדרטיים: 32 גיגה-בייט, 64 גיגה-בייט או 128 גיגה-בייט. חבל שכנראה לגדלים אלו, לעיצוב העתידני ולמהירויות הגבוהות יש מחיר, גבוה. 50 דולר לגרסה הקטנה ביותר, 90 דולר לגרסה האמצעית ו-180 דולר לגרסה הגדולה ביותר. האם הם שווים את זה זו החלטה שלכם.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close