לוג'יטק מציגה רמקולים אלחוטיים לטלפון הסלולרי

אין תגובות

לוג'יטק ממשיכה להעשיר את קטגוריית מערכות הרמקולים Pure-Fi ומשיקה מערכת רמקולים אלחוטית חדשה באיכות Hi-Fi, באמצעותה ניתן להאזין למוזיקה מהטלפון הסלולרי. מערכת הרמקולים החדשה הנקראת Pure-Fi Mobile מאפשרת האזנה למוזיקה גם כאשר המכשיר הסלולרי נמצא בכיס, בתיק, או במזוודה.

הרמקולים הם באיכות Hi-Fi ומפיקים קול צלול המסוגל למלא את החדר או את הרכב. הודות לטכנולוגיית Bluetooth, קולטים הרמקולים ממרחק של עד 10 מטר מהמכשיר. הם יכולים לשמש גם כדיבורית לשיחות רגילות, וכוללים מיקרופונים באיכות גבוהה המסננים רעשי רקע. את התחלת וסיום השיחה ניתן לבצע באמצעות כפתורים הנמצאים בדופן העליונה של הרמקולים וכך אין צורך לגשת אל המכשיר הסלולרי המרוחק.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הרמקולים הינם קומפקטיים ומגיעים כיחידה אחת נוחה בתוך מארז מגן. ניתן לחבר אותם לחשמל או להפעיל באמצעות סוללות נטענות עד כ-12 שעות.

מארק שניידר, סגן נשיא חטיבת האודיו בלוג'יטק, מציין כי מיליוני אנשים כיום משתמשים במכשיר הסלולרי שלהם כנגן מדיה. "המערכת החדשה שלנו היא קלה להפעלה ובעלת איכות קול גבוהה והופכת את ההאזנה למוזיקה לקלה ומהנה."

ה-Pure-Fi Mobile מיועד לשימוש גם עם נגני מדיה אחרים כגון סדרת נגני ה-iPod של אפל, נגני אחרים כמו אלו של סנדיסק וכן במחשב האישי בחיבור או באמצעות חיבור שקע אודיו 3.5 מ"מ.

הרמקולים יגיעו לישראל באוקטובר ומחירם המומלץ לצרכן יעמוד על כ-950 ש"ח. לצערנו, אנחנו יכולים רק להלין על כך שבאירופה תשווק המערכת במחיר של כ-150 יורו, כולל מע"מ כמובן, ואילו פה בארץ נצטרך לשלם עליה כמעט 200 ש"ח יותר שהם "קנס" של 35 אחוזים יותר ממחירה באירופה.