לא מוותרים על הדילים: כוננים קשיחים שחוזרים למחירי רצפה • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

לא מוותרים על הדילים: כוננים קשיחים שחוזרים למחירי רצפה

גם בתוך המגמה הכללית של עליות מחירים בשוק החומרה עדיין ניתן למצוא הפתעות טובות – כונן מכאני חיצוני בנפח 6 טרה-בייט מבית חברת יכול להיות שלכם בעבור פחות מ-400 שקלים כעת

זה לא סוד כי מחירי חומרה רבים בשוק העולמי עלו משמעותית מאז מבצעי החיסול הקורצים של סוף שנת 2019, כאשר בהלת הקורונה העולמית שפוגעת בארצות המזרח הרחוק עלולה להביא להקצנה נוספת במגמה זו בעתיד הקרוב. עם זאת, שער הדולר הנמוך וחיתוכי מחיר זמניים מסויימים באמאזון מסדרים לנו דילים שלא כדאי לפספס, גם כעת.

זקוקים לנפח אחסון חיצוני במחיר נהדר? בואו לבחון את ה- Expansion Desktop בנפח של 6 טרה-בייט אשר ירד כעת לרמת מחיר בסיסית של 89.99 דולר בלבד – 10 דולר מעל לרמת המינימום ההיסטורית בה היה זמין למשך שעות ספורות בעבר, אך עדיין משתלם בהחלט בהשוואה למחירים שתמצאו בארץ למוצרים בנפח דומה.

מומלץ בהחלט לחטוף אותו, לפני שהמלאי נעלם והמחיר מזנק חזרה

יחד עם תוספת עבור המע"מ מתקבל מחיר של 110.07 דולר, שהם 380 שקלים לערך כולל עמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי (ו-386 שקלים אם אתם בוחרים להתבסס על שירותי ההמרה המוזלים המעודכנים של עצמה) – כמעט 300 שקלים פחות ממחיר המינימום של כונני חיצוניים מקבילים בחנויות בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

הצעות מעניינות נוספות הן עבור פנימי מסדרת Blue של , עם 256 מגה-בייט של מטמון דינאמי ומהירות סיבוב של 5,400 סל"ד – במחיר 49.99 דולר בלבד לנפח 2 טרה-בייט, כלומר כ-175 שקלים בלבד כולל עמלת ההמרה הצפויה, ביחס למחירים של מעל ל-250 שקלים עבור יחידה דומה בשוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן קשיח פנימי היברידי מדגם FireCuda של חברת , עם 2 טרה-בייט של מכאני בשילוב עם הבזק מהיר שמאיץ את פוטנציאל הביצועים האקראים, נמכר ב-74.98 דולר ללא צורך בתוספות עבור משלוח או מע"מ, כך שהעלות המתקבלת היא 260 שקלים לפי עמלת המרה בגובה אחוז אחד מערך העסקה או 263 שקלים לפי עמלת ההמרה באמאזון – כמעט 200 שקלים מתחת למחיר המינימום של אותו דגם בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

זה לא המחיר הזול ביותר אי-פעם באמאזון עבור הדגם, אך בשילוב עם ערך הדולר הנמוך והצעת השילוח החינמית של פלטפורמת המכירות מדובר בעסקה טובה מאוד לטעמנו

לקינוח, אלו שמעוניינים ללכת על כל הקופה יכולים לבחור בכונן מכאני חיצוני קומפקטי של בנפח מאסיבי של 14 טרה-בייט – עם מחיר סופי של 303.16 דולר כולל משלוח ומס, אשר מתורגם לכ-1,050 שקלים ביחד עם עמלת ההמרה הצפויה מכרטיס האשראי או 1,064 שקלים עם עמלת ההמרה של . מאות שקלים פחות מהמחיר של כונני 12 טרה-בייט ואפילו 10 טרה-בייט אשר נמכרים כיום בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עדכון: נוסף מבית Seagate בנפח נדיב חוזר אל רמת המחיר הנמוכה ביותר שלו עד היום – 159.99 דולר כבסיס ו-195.05 דולר כולל מסים, שהם 675 שקלים לערך כולל עמלת ההמרה הצפויה (683 שקלים אם מעדיפים להתבסס על שירותי ההמרה מטעם עצמה). לא משתלם בדיוק כמו הדגם המקביל בנפח 6 טרה-בייט, אך בהחלט קרוב מאוד ובעיקר מהווה הוזלה של מאות שקלים ביחס למה שתמצאו בחנות הקרובה לביתכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עדכון 2: כונן ה-FireCude ההיברידי של – כעת במחיר הנמוך ביותר שלו עבור נפח של 2 טרה-בייט! 59.99 דולר ללא צורך בתוספות כלשהן עבור משלוח או מס, אשר מתורגמות למחיר סופי של פחות מ-210 שקלים בהתבסס על שער הדולר הנמוך. משתלם באופן בלתי רגיל, ביחס למחירים שמתחילים מ-450 שקלים (!) עבור אותו הדגם בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

המחיר של הכונן הזה היה לא רע בכלל לפני כמה ימים – וכעת הוא הופך למשתלם עוד יותר, לפרק זמן קצר שכדאי לכם מאוד לנצל כמה שיותר מהר

תגיות

2 תגובות

  1. הפיירקודה היה כבר מספר פעמים במחיר של 59.90. רק אומר. זה המחיר שאני רכשתי אותו בו. 

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close