כוננים ניידים עם ארבעה ממשקים • HWzone
מחשבים

כוננים ניידים עם ארבעה ממשקים

Verbatim משיקה שני כוננים קשיחים חיצוניים הזמינים בנפחים של 500 ג'יגה-בייט וטרה-בייט, אשר מציעים תמיכה בארבעה ממשקים.

Verbatim, שלפני למעלה משנה החליטה לחדור לשוק הכוננים הקשיחים, מציגה שני כוננים קשיחים חיצוניים בממשק מרובע (Quad Interface) בעלי נפחים של 500 ג'יגה-בייט וטרה-בייט. פתרונות אחסון וגיבוי אלו מציעים תמיכה בכל ארבעת הממשקים המובילים בתחום אמצעי האחסון החיצוניים: FireWire 800 ו-400, USB 2.0, ו-eSATA, שכידוע לנו תופס תאוצה בשנה האחרונה, מצד אחד בשיפורים טכנולוגיים ומצד שני בלוחות אם שמגיעים עם החיבור כברירת מחדל (בין אם מובנה, לבין אם בתור כרטיס הרחבה).

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מאפיינים
הכוננים החדשים של Verbatim שוקלים 1.5 קילוגרמים וגודלם 22.1x15x3.8 (סנטימטרים: אורך, רוחב, גובה), מה שמאפשר להם להיות קלים להעברה ממחשב אחד לאחר ודורשים מקום מינימלי על שולחן העבודה. הכוננים עובדים בסל"ד של 7200 ובעלי נפח זיכרון מטמון של 32 מגה-בייט. בנוסף, במארז כלול גם מאוורר שקט שנועד להורדת הטמפרטורה של הכוננים הקשיחים.

שני הכוננים מציעים תאימות רחבה לכל ארבעת הממשקים המובילים, וכך גם ביצועים גבוהים. הכוננים מציגים מהירות העברת נתונים של480  מגה-ביט לשניה (60 מגה-בייט לשניה) בעת חיבור ל-USB 2.0, מהירות של400  מגה-ביט לשניה (50 מגה-בייט לשניה) בחיבור Firewire 400, מהירות של 800 מגה-ביט לשניה (100 מגה-בייט לשניה) בחיבור Firewire 800, ומהירות של 3.0  ג'יגה-ביט לשניה (375 מגה-בייט לשניה) בחיבור eSATA. הכוננים כוללים את תוכנת Nero BackItUp 2 Essentials, פיתרון מלא לגיבוי אוטומטי במערכות ההפעלה חלונות.

כל החיבורים כבר בפנים

זמינות ותמחור
הכוננים החדשים מותאמים לעבודה עם מערכות הפעלה XP, ויסטה, 2000, וכמו כן גם Mac OS X 10.1 ומעלה. הכוננים מגובים בתקופת אחריות של שלוש שנים והמחיר המומלץ לצרכן הוא 179.99 דולרים לגרסאת ה-500 ג'יגה-בייט ו-249.99 דולרים לגרסאת הטרה-בייט של הכונן. הכוננים מגיעים עם כל הכבלים המתאימים לכל ארבעת הממשקים.


תגיות

5 תגובות

 1. חישוב הקצב לא מדויק
  נתוני העברת המידע מתיחסים לביטים גולמיים, וכשחישבתם את הקצב ב-bytes לא לקחתם בחשבון את התקורה של הפרוטוקול (2 ביטים נוספים לכל בייט בד"כ).

  מה גם ש-WD מציעה מזמן כוננים חיצוניים עם כל הממשקים הנ"ל (ה-Studio Edition שמגיעים מפורמטים למק – מה שעשה לי כאב ראש נוראי כאיש שירות שצריך להסביר איך מפרמטים לחלונות).
  אבל תחרות זה טוב וכו'.

 2. מוצר מדהים לעומת מוצרי WD
  המוצרים של WD לא משתווים לכוננים האלה.

  – הכוננים האלה מגיעים עם קירור מובנה ושקט שנועד להורדת הטמפרטורה של הכוננים הקשיחים.
  – חיבורים לכל מה שזז !

  בWD יש קירור רק בדגם ה 1.5 או 2 TB והמאוורר נורא רועש. שלא לציין שהמוצרים הללו עולים 1500-2500 ש"ח.

  בWD לכל סדרה, יציאות משלה. ב ESSENTIAL יש USB, ב PREMIUM יש FIREWIRE 400 או ESATA וב PROFESSIONAL יש FIREWIRE800.

  VERBATIM בהחלט נתנה פה חתיכת RELEASE של מוצרי-על.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close