כבר לא צריך ARM • HWzone
מחשבים

כבר לא צריך ARM

נכון לרגע זה, מפתחים שרוצים לפתח עבור פלטפורמת ה-Android צריכים להשתמש באמולטור, המדמה באמצעות תוכנה מעבד , וכך המפתחים יכולים לעבוד עם ה-SDK המסופק על-ידי חברת גוגל על מנת להריץ אפליקציות Android בתוך סביבת עבודה של . כל העסק הזה אמנם לא מסובך מדי לתפעול, אך האמולציה עצמה לא מדהימה והאפליקציות יכולות לרוץ בצורה מזוויעה למדי על מערכות מתישנות.

עכשיו, חברת סטארט-אפ בשם BlueStacks מציעה למפתחים (או לכל אחד אחר) להריץ את אפליקציות ה-Android שלהם מקיצור דרך שימצא על שולחן העבודה, ממש כמו כל תוכנה אחרת, ללא צורך באמולטור. כמו כן, תינתן האפשרות להריץ מערכת שלמה ופעילה לחלוטין, כולל מגירת האפליקציות, הדפדפן – ואפילו אפליקציות צד-שלישי. כך יוכלו המפתחים לבדוק את האפליקציה שפיתחו בסביבה הטבעית שלה – ואולי אף עם התאמה לגרסאות השונות של מערכת ה-, ממשקי משתמש שונים ומכשירים בעלי מפרטים מגוונים.

"BlueStacks עוזרת ליצרני ה-PC לרכב על המומנטום של ה-Android בכך שהיא מאפשרת לאפליקציות לרוץ על פלטפורמות x86 כגון מחשבי-לוח, נטבוקים, מחשבים ניידים ומחשבי All-In-One. … BlueStacks מבטלת לחלוטין את הצורך לשאת 2 מכשירים. הצרכן מקבל את היתרונות של Android ו- במחיר של מחשב אחד", נמסר מחברת BlueStacks.

לא ברור עדיין מתי באמת נזכה לראות את הטכנולוגיה בפעולה, אך החברה בהחלט נמצאת בדרך הנכונה. הטכנולוגיה הרשימה מספר משקיעים ששמחו להעניק לצוות 7.6 מיליון דולרים להמשך . מי יודע, אולי אפילו נזכה להדגמה חיה בתערוכת Computex 2011. בינתיים, נאלץ להסתפק בהדגמת הוידאו המצורפת מטה.


תגיות

3 תגובות

  1. ככה היו משחקים fruitnunja במחשב עד היום…
    רץ לאט…ויש לי מחשב חזק שלא תבינו לא נכון…הוא פשוט רץ לאטט

  2. למה אני צריך אנדרואיד אם ווינדוס מכיל הכול ?
    בווינדוס יש לי את כל השפות , יש כל התוכנות
    אז מה נותן לי אנדרואיד , סתם עוד תוכנה ?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close