ייצוג מצלמות CASIO בישראל - לאלודה • HWzone
מחשבים

ייצוג מצלמות CASIO בישראל – לאלודה

חברת אלודה היא מעתה נציגת מצלמות חברת CASIO בישראל, והיא תמכור בארץ את מצלמות EXILIM CASIO של החברה. מצלמות EXILIM CASIO היוקרתיות דקות במיוחד (כ-1 ס"מ בלבד ) והן מתאפיינות בעיצוב מרהיב.

דוד אלון, מנכ"ל אלודה, אומר כי ל-CASIO טכנולוגיה אולטרה קומפקטית, הבאה לביטוי ברכיב מיוחד הדוחס את הפונקציות ומאפשר את האיכויות הטכניות בתוך קטנת ממדים.
טכנולוגיית צילום ייחודית של CASIO מאפשרת חדות צבעים גם בתנאי צילום קשים, והמלצמות מצוידות באנטי-שוק D.S.P וברזולוציה גבוהה (של עד 6MP). לסדרת ה-EXILIM מהירות תגובה גבוהה לשינוי מצבי צילום, ופוקוס אוטומטי מהיר ביותר לצילום קרוב.

CASIO מצטרפת לקווי המצלמות הדיגיטליות של אולימפוס ומוסטק אותן משווקת אלודה. לדברי דוד אלון, מנכ"ל אלודה, בחרה CASIO באלודה כנציגתה, בזכות המוניטין שהחברה רכשה לעצמה מאז הקמתה בשנת  1989 והיקפי המכירות של מצלמות דיגיטליות בישראל על ידה. אלון מוסיף כי קבלת הנציגות של CASIO בישראל, משלימה את סל מוצרי האיכות של אלודה. "הלקוח יוכל לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לצרכיו מתוך המגוון הגדול העומד לרשותו, הן במשתנים הטכניים והן במגוון המותגים", אומר אלון.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close