חוזרים למקורות: הכירו את המקלדות שמוותרות על האורות הצבעוניים • HWzone
מחשביםציוד הקפי

חוזרים למקורות: הכירו את המקלדות שמוותרות על האורות הצבעוניים

Cooler Master מחליטה לספק פתרון אלגנטי מעט יותר לכל מי שכבר התעייף לראות אורות בכל מקום

בשוק ציוד גיימינג עמוס, תחרותי ויוקרתי כמו זה שיש לנו היום אין זה מפתיע לראות שחקניות שמנסות לחדש ולמצוא לעצמן מאפיינים ייחודיים, גם כשזה לא משהו שימושי או נדרש במיוחד – זו כנראה המגמה שהפכה את הארת ה- הצבעונית למעין מאפיין חובה בכל מוצר בתחום הזה במהלך השנה החולפת, למורת רוחם של חלק מהצרכנים אשר רואים בכך תוספת מצועצעת או אפילו ראוותנית.

מי שמנסה לספק לנו פתרון לכך היא הטאיוואנית, שמציגה את מקלדות ה-MasterKeys Pro L White וה-MasterKeys Pro M White שלה – עם הארה אחורית סטנדרטית ובוגרת יותר שמבוססת על נורות לד לבנות, וכאלה שמסוגלות לפעול במספר מצבים שונים וזוכות לכינוי 'תבוניות' בשל כך.

מקלדת ה-MasterKeys Pro L White
מקלדת ה-MasterKeys Pro L White

שתי המקלדות זמינות עם לחצני Cherry MX מהסדרה הכחולה, האדומה או החומה לבחירת המשתמש, ובגודל סטנדרטי מלא (דגם ה-L) הוא בכ-90 אחוזים מגודל זה ה-(M) שבא על חשבון מקשי ניווט החצים אשר שולבו עם מקשי ה-Numpad שנמצאים לרוב מימינם – אך המאפיין העיקרי כאן הוא כאמור ההארה האחורית, שאמורה להיות עוצמתית ו'נקייה' יותר מאלו שתקבלו במקלדות הארת ה- למיניהן.

מיועדות לקהל גיימינג קצת יותר בוגר?
מיועדות לקהל גיימינג קצת יותר בוגר?

הארת הלד הלבנה תהיה זמינה בחמישה מצבים שונים מוגדרים מראש שמעניקים אפקט ויזואלי שונה (גל, נשימה, אדווה, גשם או מצב בו לחצנים נדלקים ברגע הלחיצה עליהם), כאשר משתמשים יוכלו גם ליצור פרופילי תצוגה משלהם ו"לשחק" עם המאפיין לפי רצונם – בדיוק כמו עם מקלדות שיודעות לייצר מיליוני גוונים שונים.

מקלדת ה-MasterKeys Pro M White
מקלדת ה-MasterKeys Pro M White

ה-MasterKeys Pro L White תהיה זמינה במחיר מומלץ של 120 דולר/יורו, ואילו ה-MasterKeys Pro M White תהיה זמינה במחיר של 110 יורו/דולר. האם זה מחיר שמצדיק את האלגנטיות שבפתרון? אתם מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.

תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close