זמן קניות: מוצרי גיימינג מבית HyperX בזול

גם עבור קונסולות וגם עבור מחשבים אישיים – יש מספר מוצרים של המותג לבית חברת קינגסטון שכדאי לכם לבחון כעת

מותג ה-HyperX נהנה מהתרחבות מאסיבית בשנים האחרונות, בין היתר אל עולם אביזרי הגיימינג בתחום הקונסולות, ועתה עם מחירים מקוצצים באמאזון ארצות הברית יש סיבה טובה במיוחד להתחיל לשים אליו לב.

אוזניות גיימינג חוטיות משתלמות מסוג Cloud Stinger, בדגם בגווני שחור וכחול המותאם לקונסולות PlayStation 4 וגם בדגם בגווני כחול וירוק המותאם לקונסולות Xbox One, חוזרות למחיר הנמוך ביותר שלהן – 39.99 דולר עם זמינות למשלוח חינם לארץ בשילוב בסל רכישה בשווי 50 דולר ומעלה.

אם תוסיפו להן מוצר או מוצרים נוספים בעלות של 10 דולר או יותר תוכלו ליהנות מהן בעלות סופית של 140 שקלים לערך, לעומת 190 שקלים ויותר בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

גם אוזניות In-Ear חוטיות קומפקטיות מסדרת ה-HyperX Cloud, עם דרייברים של 14 מילימטרים, גוון אדום ותאימות גם לקונסולות Nintendo Switch (בנוסף לכל מכשיר אחר עם חיבור 3.5 מילימטרים) נמכרות במחיר נהדר של 29.99 דולר ואפשרות למשלוח חינם ברכישה בסל של יותר מ-50 דולר – כך שהמחיר שיתקבל יכול לעמוד על 105 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אוזניות שיעזרו לכם להתמקד בעת גיימינג בדרכים – גם ב-Switch וגם בסמארטפונים (אשר עוד לא ויתרו על המחבר האנלוגי הקלאסי)

עמדת טעינה מסוג HyperX Chargeplay Quad עבור ארבעה בקרי Joy-Con של קונסולת ה-Nintendo Switch זמינה במחיר של 14.99 דולר בלבד, כלומר פחות מ-55 שקלים בעת קניה בתוך סל בשווי של יותר מ-50 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עמדת טעינה מסוג HyperX Chargeplay Duo עבור צמד בקרי DualShock 4 של קונסולות ה-PlayStation 4 נמכרת גם היא בעבור 14.99 דולר – ואם תרצו תוכלו לשלב רכישה שלה עם אוזניות ה-Cloud Stinger שהזכרנו קודם, למשל, לקבלת סל קניות כולל של יותר מ-50 דולר בכדי ליהנות מהמחירים הנמוכים ביותר עבור כל אחד משני המוצרים. שווה ביותר למעוניינים בשדרוג של חויית הגיימינג שלהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עמדת טעינה ייעודית עבור בקרי המשחק שלכם היא תמיד רעיון טוב – במיוחד כשהמחיר הוא מקוצץ והמוצר מגיע מבית מותג בעל מוניטין חיובי

המעוניינים בשדרוג של יכולות הגיימינג שלהם עם הקונסולה הנייחת-ניידת המצליחה מבית נינטנדו מוזמנים לשקול רכישה של עסקת חבילה הכוללת את אוזניות ה-HyperX Cloud Earbuds ושל מעמד ה-HyperX Chargeplay Quad – יחד בעבור 39.99 דולר בלבד, תוך שמירה על זכות למשלוח חינם בקניות מעל 50 דולר. שני המוצרים הללו יחד בעבור מחיר של 140 שקלים לערך, המהווה הנחה נוספת של 5 דולר ביחס לרכישה של כל אחד מהם לחוד. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

טובים ומשתלמים השניים מן האחד

פד גיימינג עצום ואיכותי, ברוחב 90 סנטימטרים ובאורך של 42 סנטימטרים שיוכל לשמש גם את העכבר וגם את המקלדת שלכם במקביל – ניתן לרכישה במחיר מציאה של 14.99 דולר (בהנחה של משלוח חינמי, כמו בכל המוצרים בכתבה זו). כ-55 שקלים לעומת 75 שקלים ומעלה לפד בחצי מגודל זה מאותה סדרת HyperX Fury S של קינגסטון.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אוזניות זולות במיוחד עבור חובבי הצ'ט הקולי – דגם HyperX Cloud Chat עם אפרכסת יחידה ורמקול מובנה, בדגמים ייעודיים עבור קונסולות PlayStation ועבור קונסולות Xbox לפי העדפתכם, עם תג מחיר של 19.99 דולר שהם 70 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon