זמן בחירות: מבצעי אחסון באמאזון ליום אחד בלבד • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

זמן בחירות: מבצעי אחסון באמאזון ליום אחד בלבד

מבצעי היום בחנות המקוונת כוללים מגוון מוצרים להרחבת נפח האחסון הזמין לכם מבית PNY האמריקאית

יום שבתון הוא הזדמנות נהדרת להתחדש בקצת חומרה במחירים מקוצצים – וזה משהו שיהיה אפשרי לבצע עד לשעות הבוקר מחר (יום רביעי, ה-18 בספטמבר) באמאזון ארה"ב עם מבצעי אשר אוזלים במהירות מפתיעה. כמו תמיד, אנחנו כאן על מנת לרכז לכם את ההצעות הטובות ביותר.

כרטיסי זריזים בנפחים של 128GB או 256GB לבחירתכם, במהירות העברה רציפה מירבית של 100 מגה-בייט בשנייה ועם תאימות לתקן ה-A1 App Performance לביצועים אקראיים, נמכרים במחיר של 23.1 דולר ו-40.1 דולר כולל משלוח לארץ בהתאמה – וכדאי לזכור כי העלות היחסית עשויה לרדת עוד קצת אם תבחרו לבצע הזמנה של כמה פריטים יחד בעלות כוללת נמוכה מרף פטור המע"מ הישראלי של 75 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר

להרחיב אחסון במכשירים חכמים במחיר קורץ מאוד – ועם סבירים ביחס לקטגוריית המוצרים הזו

כרטיס SD בגודל מלא בנפח של 512GB נמכר במרחק של 3 דולר בלבד מלהפוך למשתלם באופן קיצוני תודות לרף פטור המע"מ המדובר – אך גם במחיר בסיס של 78 דולר, שמגיע ל-99.49 דולר כולל מע"מ ומשלוח ארצה, מדובר בהצעה משתלמת בהחלט לבעלי מצלמות אשר זקוקים לאחסון מירבי. יש גם נפחי 128GB ו-256GB של כרטיסים אלו במחיר נאה בהחלט – 23.07 דולר כולל משלוח ו-40.1 דולר כולל משלוח בהתאמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר

פינוקים גם למצלמות – או למחשבים ונייחים למיניהם

כונן זעיר מסדרת Elite-X Fit בנפח של 256GB ובעל מהירויות העברה רציפות לא רעות בכלל של עד 200 מגה-בייט בשנייה זמין במחיר של 39.07 דולר, כ-140 שקלים בלבד – ותוכלו גם להזמין זוג של כוננים כאלה במחיר כולל של 71.15 דולר, כלומר 35.58 דולר (130 שקלים) בלבד לכל יחידה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר

כונן בנפח 256GB תומך תקן 3.0 מוצע באחד מהמחירים הנמוכים ביותר עד היום – רק 35.14 דולר כולל משלוח לארץ, קצת פחות מ-130 שקלים, כאשר גם במקרה הזה הזמנה של שתי יחידות בחבילה אחת ועם עלות משלוח זהה תאפשר לעלות להצטמק עוד יותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר

לא הכונן הכי מרשים בשוק – אבל בהחלט אחד מהזולים ביותר שתוכלו להשיג, עם מחיר של כחצי שקל בלבד לכל ג'יגה-בייט של אחסון

לקינוח, כונן מעניין בעל חיבור microUSB מצד אחד (וחיבור Type-A בגודל מלא מהצד השני) שמיועד לשמש כאחסון נוח עבור מכשירים חכמים תומכי OTC שמבוססים על המחבר הוותיק – במחיר סופי של 26.15 דולר (כ-95 שקלים) לנפח 128GB ועם אפשרות להגיע למהירויות העברה של עד 130 מגה-בייט בשנייה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר

הפתרון האופטימלי להעברת מידע זריזה בין הסמארטפון למחשב האישי

תגיות
Back to top button
Close
Close