הצצה ראשונה לדור הבא של מחשבי ה-NUC מבית אינטל • HWzone
מחשביםמעבדים

הצצה ראשונה לדור הבא של מחשבי ה-NUC מבית אינטל

דגם ה-Swift Canyon העתידי בפלטפורמה הזעירה של מוצג באופן בלתי רשמי, ומבטיח עוד יותר יכולות ומאפיינים מכל מה שהיינו רגילים לקבל עד היום

גם שלוש שנים לאחר שהושקו במקור, מחשבי ה-NUC הזעירים של עדיין מהווים פלא טכנולוגי מרשים, שמאפשר לקבל נאים בקופסא זעירה אותה ניתן לתלות על מתקן VESA מאחורי מסך או ולהפוך ל'בלתי מורגשת' לחלוטין.

עם התקרבות מועד ההשקה המיועד למעבדי ה- הניידים הראשונים, מתקרב באופן טבעי גם המועד בו נזכה לראות מחשבי מעודכנים אשר יבוססו עליו – ויכונו בשם הדגם Swift Canyon, לפי הידוע נכון לעכשיו.

במסגרת כנס ה-IDF העדכני של , הוצגה גירסה בלתי סופית וחשופה (ללא מארז) של מה שיהיה ככל הנראה ה-Swift Canyon – והצליחה להרשים אותנו. הלוח המודפס הריבועי והקומפקטי של הדגם החדש שהוצג הכיל שבב נייד כפול ליבות במהירות 2.3GHz (מדגם Core i3-6100U או מדגם Core i5-6200U), זוג חריצים לזכרונות עם תמיכה בנפח מירבי מרשים של 32GB, חריץ M.2 לכונני באורך של עד 80 מילימטרים (תקן 2280), קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac, משדר אינפרא אדום, זוג חריצי 3.0, חיבור 1.4a ואפילו כניסת LAN קווית.

nnucc1 nnucc

באופן כללי, נראה כי דור ה- של ה-NUC ידע להציע לנו שיפור נוספים, בעיקר בתחום יכולות ליבת העיבוד, לצד נפחים גדולים יותר לזכרונות ה- ולנפח האחסון הפנימי, ויכולות קישוריות משודרגות – מי יודע, אולי נראה גם את HDMI 2.0 ו- 3.1 הופכים לחלק מהעסקה בדגמים מתקדמים יותר.

מקור: legitreview.com
מקור: legitreview.com

אילו מאפיינים נוספים ישכנעו אתכם ללכת על , או שאתם כבר מאלו שהשתכנעו? ספרו לנו בתגובות.

מפת הדרכים לדגמי ה-NUC החדשים, שצצה ברשת לפני מספר חודשים
מפת הדרכים לדגמי ה- החדשים, שצצה ברשת לפני מספר חודשים

קישורים נוספים

תגיות
Back to top button
Close
Close