הכירו את מקלדת הגיימינג הכי צבעונית וססגונית בסביבה • HWzone
מחשביםציוד הקפי

הכירו את מקלדת הגיימינג הכי צבעונית וססגונית בסביבה

חברת מציגה גירסה ייעודית וייחודית לדגם ה-MasterKeys Pro L שלה, שיגרום לכם לבלוט בשטח

מקלדות, וגם מגוון מוצרי ציוד היקפי אחרים, עם הארת RGB צבעונית ובוהקת הם מראה נפוץ מאוד בשוק המודרני שלנו – עד כדי כך שלפעמים דווקא מכשיר שמגיע ללא נורות לד כלשהן נחשב לייחודי יותר ולבחירה מועדפת – אבל גם במצב הזה נראה שעוד קיימות הזדמנויות לחדש ולהפתיע, כפי שממחישה עכשיו .

היצרנית הטאיוואנית חשפה את מקלדת ה-MasterKeys Pro L Crystal Edition שלה, שלוקחת את ההארה הצבעונית צעד אחד קדימה עם גוף שעשוי כולו מפלסטיק חצי שקוף – ומאפשר לאור להגיע לא רק מצדדיו של כל לחצן, אלא גם דרכו. התוצאה היא מקלדת צבעונית וזוהרת במיוחד שניתן לראות את הקרביים שלה, ושבהחלט תוכל לתפוס את עיני המתבוננים כמעט בכל מקום, בייחוד אם הוא חשוף יחסית.

כזו עוד לא ראינו
כזו עוד לא ראינו

מתחת למארז הבוהק, שאף לא כולל סימונים על גבי המקשים ועל כן מכוון בעיקר לאלו שמתורגלים מאוד בהקלדה עיוורת, ניתן למצוא את אותה החומרה של המקלדת המתקדמת ביותר בסדרת ה-MasterKeys, עם אפשרות של הצרכן לבחור בין סוויצ'ים חומים, אדומים או כחולים של חברת Cherry, כפתורי מאקרו ניתנים להתאמה אישית עם פרופילים לכותרים שונים ותוכנה ייעודית לניהול יכולות אלו, מנגנון Anti-Ghosting, מעבד Cortex-M3 מובנה שאמור לאפשר יישום מיידי גם לפקודות המאקרו המתוחכמות ביותר – וכמובן הארת לד ב-16.7 מיליון גוונים, שניתן להתאים אישית למגוון סגנונות תנועה ותגובה.

cry1 cry2

אם אתם מוצאים את עצמכם במסיבת LAN, כמו בשנות התשעים העליזות – אין ספק שתוכלו לככב בה בעזרת המקלדת הזו

ה-MasterKeys Pro L Crystal Edition היא בהחלט לא מקלדת שתתאים לכל אחד, אך אלו שמעוניינים במוצר ייחודי במראה ובגישה שלו, שלא מוותר על יכולות טכניות מתקדמות, בהחלט ימצאו כאן משהו לאהוב ולהתלהב ממנו. המקלדת מוצעת לרכישה בעלות של 180 דולר בארצות הברית וכ-180 יורו באירופה – אז אם התרשמתם לטובה כדאי שתתחילו לאסוף כסף.

cry4

תגיות
Back to top button
Close
Close