הטאבלטים והניידים: מיקרוסופט מוכנה להשקת מכשירי ה-Surface החדשים • HWzone
מחשביםמעבדיםמחשבים ניידים

הטאבלטים והניידים: מיקרוסופט מוכנה להשקת מכשירי ה-Surface החדשים

הכתבה המקורית: דור חדש של Pro ודור חדש של Laptop יגיעו במקביל

השידור הישיר המקוון כבר נמצא בהיכון – ובקרוב מאוד אנו עומדים לקבל את כל הפרטים אודות משפחה חדשה של מכשירי Surface מאת , שעתידה להביא מגוון שינויים אחרי היעדרות ארוכה למדי.

טאבלט ה-Surface Pro 7 אמור להציע מעבדי Ice Lake מהדור העשירי של ב-10 ננומטר, עם Core i3 כפול ליבות, 4GB של זכרון דינאמי ו-256GB לאחסון כבסיס ו-Core i7 מרובע ליבות עם 16GB של LPDDR4X וכונן של טרהבייט בקצה העליון, בתוספת לתמיכה המיוחלת ב-USB Type-C בתוספת טכנולוגיית ה- 3 ואולי גם כיסוי מקלדת מעודכן ודק יותר.

ה- Pro 7 (במרכז התמונה, בחלק העליון) ישמור כנראה על עיצוב דומה מאוד לקודמיו – אך יהנה מחיבורי Type-C סוף סוף, וממעבדי 10 ננומטר חדשים ומסקרנים

דגם Surface נוסף, קטן יותר זול יותר, נחשף בתמונות מוגדלות עדכניות עם כיסוי מקלדת ועט מגע משלו – כאשר נראה כי הוא יהיה יורש ל-Sueface Go ויבוסס על שבב עיבוד בארכיטקטורת , כמו זה שקוואלקום מנסה לדחוף את השוק עבור מערכת החלונות 10 הקלה שנועדה לתמוך בטכנולוגיה. הפתרונות האלה של לא צברו תאוצה בעבר, אבל נראה שהחברה ממש לא עומדים לוותר.

זה עשוי להיות הדגם הקומפקטי החדש עם מעבד עבור 10 – מיזם שמיקרוסופט פשוט לא מסוגלת לוותר עליו

גם מחשבים ניידים מהדור השלישי של מותג ה-Surface Laptop מצפים לנו – הפעם עם גרסה בעלת מסכי 13 אינץ׳ ועם גירסה מוגדלת בעלת מסכי 15 אינץ׳, כאשר ההפתעה המרכזית אמורה  להיות שימוש במעבדיה הניידים של בדגם הגדול מבין השניים (או שאולי אפילו בשניהם), לראשונה ובאופן שמהווה חיזוק מהותי עבור למעמדה התחרותי החדש של החברה האדומה בעולם הנייד.

משפחת הניידים של עתידה להיות מגוונת הרבה יותר מהעבר – נקווה שגם המחירים יחלו ברמות נמוכות יותר

צפו לעוד פרטים בהקדם האפשרי!

האם נקבל גם טיזר להשקה של מכשיר Surface כפול מסכים, עם גרסת מותאמת ייעודית לתצורה החדשה?

עדכון: יש לנו השקות חדשות – שהצליחו להפתיע אותנו הרבה מעבר למשוער.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close