דיווח: Surface Pro 4 עם מעבד Core M יושק בקרוב • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

דיווח: Surface Pro 4 עם מעבד Core M יושק בקרוב

לפני כחודשיים הכריזה מיקרוסופט בחגיגיות על כך שמכשירי ה-Surface שלה הניבו רווחים ראשונים, ולמרות שמדובר על רווחים צנועים לאחר שנתיים של הפסדים בלתי מבוטלים – נראה כי הענקית מרדמונד מתכננת להמשיך לדחוף קדימה את המותג ביתר שאת.

לפי דיווח חדש, הטאבלט-מחשב נייד היברידי הבא במשפחה, ה-Surface Pro 4, נמצא בשלבי הכנה כבר עתה ויכלול שבב ממשפחת ה-Core M החדשה והחסכונית של .

מדובר לכאורה בצעד לא ממש חיובי עבור הצרכנים, שכן שבבי ה- M מציעים ביצועים פחותים מאלו של שבבי משפחת ה- U מדור ה- אותם הצליחה מיקרוסופט לדחוס למכשירי ה-Surface Pro 3, אך נקווה שהמעטפת התרמית המוקטנת (כמעט פי 3) תסייע לספק מאפיינים ייחודיים ומדליקים – פאסיבי, גודל ומשקל קומפקטיים במיוחד, ואולי גם חיי טובים מהותית.

לפי אותו דיווח, ה-Surface Pro 4 אמור להיות גם זול יותר מה-Surface Pro 3 (שמוצע במחיר התחלתי של 800 דולר) – "בונוס" נוסף שעשוי להוות פיצוי על הביצועים הפחות מרשימים.

האם תהיו מוכנים לוותר על אחוזים מסויימים מהביצועים בעבור חיי משודרגים ואולי גם תג מחיר ידידותי יותר?

הזמינות של מכשירי ה-Surface בישראל היא אפסית, ובשל כך גם הרלוונטיות שלהם הלכה למעשה - נחזיק אצבעות שגם את זה תחליט מיקרוסופט לשנות בדור החדש
הזמינות של מכשירי ה-Surface בישראל היא אפסית, ובשל כך גם הרלוונטיות שלהם הלכה למעשה – נחזיק אצבעות שגם את זה תחליט לשנות בדור החדש

תגיות

3 תגובות

  1. יוצא שלמרות הורדת המחיר פער הרווח על חשבון הלקוח עולה בהרבה…

  2. כל עוד הפרש הביצועים המורגש בפועל קטן או לא קיים, אני לגמרי בסדר עם הכפלת זמן הסוללה (כביכול). זה אלמנט חשוב עד מאוד.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close