גוגל מעניקה נפח אחסון במתנה לכל מי שמתייחסים ברצינות לאבטחת המידע שלהם • HWzone
מחשבים

גוגל מעניקה נפח אחסון במתנה לכל מי שמתייחסים ברצינות לאבטחת המידע שלהם

לרגל שבוע האינטרנט הבטוח, בגוגל מציעים תוספת של 2GB לנפח האחסון החינמי בענן לכל מי שיבצעו את בדיקת האבטחה בחשבון האישי שלהם

חסר לכם מקום בענן של גוגל, או שאתם מרגישים קצת פרנואידים אחרי שקראתם את המדריך שלנו לאבטחה וזהירות ברשת? אם תזדרזו, תוכלו לזכות בתוספת של נפח חינם לגמרי, במסגרת ביצוע בדיקת פשוטה וזריזה.

בענקית הטכנולוגיה החליטו להצטרף באופן פעיל אל 'שבוע האינטרנט הבטוח' שחל בימים אלו ממש, ומטרתו להעלות את המודעות לפרטיות של משתמשי האינטרנט באשר הם, ומעניקים תוספת תמידית של 2GB לנפח האחסון בענן (המשותף לשירותי ה-Gmail, ה- Drive וה- Photos) לכל מי שיבצעו בדיקת – אשר מוודאת כי בחשבונכם מופעלת מערכת אימות דו שלבית באמצעות המכשיר הסלולרי שלכם, האימייל לאיפוס הסיסמה הוא נכון ועדכני, שאלת הביקורת ידוע והמכשירים מהם בוצעו כניסות למערכת מוכרים אף הם.

gdfs2

התהליך כולו פשוט, נגיש ולוקח רק כמה דקות, ומהווה "השקעה" שווה בהחלט לכל מי שמתחילים להתקרב אל סופם של ה-15GB המוענקים חינם לכל הנרשמים עם חשבון הגוגל שלהם. כל שנדרש לעשות הוא לגשת להגדרות 'החשבון שלי' באתר של , לבחור ב'בדיקת אבטחה' תחת קטגוריית כניסה ואבטחה – לעקוב אחר השאלות שיופיעו על המסך, ולבסוף לקבל הודעה משמחת על כך שהתווספו לכם 2GB לאחסון המקוון. בהצלחה!

gdfs gdfs1

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close