אין גבול ל-RGB • HWzone
מחשביםאחסון

אין גבול ל-RGB

חברת מתחילה למכור את המוצר החדש במשפחת ה-Aorus שלה – כונן עם הארה צבעונית בתוך גוף הקירור שלו

התרגלנו לראות כונני M.2 מתקדמים שכוללים גוף קירור אשר נועד להפחית את הסיכוי להתחממות מוגזמת ואובדן ביצועים על רק הצורך של הבקר להפחית מסתדר עבודתו, וכמו כן נתקלנו כבר גם בכמה כונני בתצורת 2.5 אינץ׳ "קלאסית" שלהם הארת מובנית שנועדה להפוך את פנים המארז לססגוני ושמח עוד יותר.

עתה, שני התחומים הללו מתאחדים יחד, כנראה לראשונה, בכונן ה-NVNe המשוכלל החדש של מותג ה-Aorus. הדגם של Gigabyte אינו נושא שם ייחודי כלשהו ונקרא פשוט Aorus RGB M.2 NVMe SSD – אך בפנים תמצאו את בקר היה ה-E12 הפופולרי של חברת Phison ושבבי TLC תלת מימדיים של טושיבה, לנפחים כלליים של 256GB או 512GB ועם של עד 3,480MBps בכתיבה רציפה ועד 440,000IOPS בעבודה עם קבצים אקראיים קטנים (עבור דגם ה-512GB, כאשר הדגם הבסיסי כולל מופחתים משום שאינו מנצל את כל הערוצים הקיימים בבקר הנתון).

קומפקטי – אבל בולט בשטח

הכוננים נהנים מאחריות לחמש שנים עם היקף כתיבה של כ-0.8 מנפח הכונן כולו מדי יום ליום באותה תקופה, נתון מרשים יחסית אשר תואם את תג המחיר הבלתי מבוטל – והבונוס המרכזי מגיע בדמות גוף מתכתי מעוטר בנץ של מותג ה-Aorus, עם הארת RGB צבעונית שפועלת באופן אוטונומי או ניתנת לשליטה באמצעות יישום ה-RGB Fusion 2.0 של , בלוחות אם נתמכים מבית היצרנית הטאיוואנית בלבד.

יש לא מעט כוננים מבוססי E12 שזולים יותר מה- – אך רובם לא מציעים את היקף הכתיבה המוגדל שמכוסה תחת זמן האחריות

ה-Aorus RGB SSD מצטרף אל כונן אחסון נוסף של החברה שכולל הארה צבעונית, בתצורת PCI-Express גדולה משמעותית (AIC – Add-In Card), והמחירים המומלצים לא ממש קורצים לצרכן הישראלי כרגע – דגם ה-512GB אוחז במחיר 120 דולר (לא כולל מע'"מ) שדומה להרבה כונני NVMe מובילים אחרים ללא אורות, ואילו דגם ה-256GB זמין בעבור 80 דולר שהופכים אותו יקר משמעותית מרבים אחרים. ירידה קלה אל מתחת לרף של 75 דולר בהחלט תוכל לעשות את העבודה ולהפוך את הדגם למתמודד מעניין בפינה העליונה של התחום.

יש לכם משאבים כספיים גדולים להשקיע בשדרוג? תוכלו לבחור בקרוב גם בדגם המוגדל

מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.

תגיות

2 תגובות

  1. רק שהתאורה לא תחמם…

    חפשו בערוץ LINUS TECH TIPS ביוטיוב סרטון על דיסק SSD (של 2.5 אינץ') עם תאורה כזו, שהיה מגיע ל-70 מעלות אחרי כמה דקות מהפעלת התאורה…

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close