אחסון טוב במחירים טובים, עכשיו באמאזון • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

אחסון טוב במחירים טובים, עכשיו באמאזון

אנו ממשיכים למצוא הזדמנויות לשדרוג הנפחים במחשבים שבבעלותכם במחירים שפויים, על מגמת העליה הכוללת במחירים

קשה להעריך איזה מחסור ואילו עליות מחירות מצפות לנו מעבר לפינה במסגרת משבר הקורונה המפתח במהירות – אך בהחלט כדאי לשקול ולנצל הזדמנויות טובות לקניות חומרה כעת לפני שהן מתאדות להן. חושבים באופן דומה? הפסקאות הבאות הן עבורכם.

כונן מכאני חיצוני בתצורת 3.5 אינץ' גדולה ממשפחת ה-Expansion של בנפח של 8 טרה-בייט שב אל הרמה הנמוכה ביותר – 119.99 דולר כבסיס ו-146.79 דולר כולל מסים, כלומר 520 שקלים לערך עם תוספת עמלת ההמרה הצפויה עבור העסקה ומשלוח עד לפתח הבית. הצצה זריזה על מחירים של כונני באותו נפח בחנויות המקומיות תספיק על מנת להבהיר כי מדובר בעסקה משובחת לאלו הזקוקים לכך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

גם כונן האחסון ההיברידי הפנימי ממשפחת ה-FireCuda של עם נפח 2 טרה-בייט, בתצורת 2.5 אינץ' קומפקטית שמתאימה לנייחים וניידים כאחד, חוזר לרמת המחיר המינימלית שלו פעם נוספת – 59.99 דולר בלבד ללא צורך בשום תוספות, או פחות מ-215 שקלים ביחד עם עמלת המרה ופחות ממחצית מהמחיר הזול ביותר שלו בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן אחסון מכאני חיצוני קומפקטי (תצורת 2.5 אינץ') מסדרת My Passport של חברת נמכר במחיר 59.99 דולר לנפח של 2 טרה-בייט בגוון שחור – 215 שקלים לערך בהשוואה ל-335 שקלים ומעלה בחנויות הישראליות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לא העלות הזולה ביותר לכונן חיצוני של 2 טרה-בייט – אבל קרוב מאוד לכך

 

כרטיס microSD מסדרת EVO Select הנהדרת של בנפח 128GB זמין, יחד עם מתאם לשימוש בתוך חריצי SD בגודל מלא, במחיר שקרוב מאוד לעלות הכי נמוכה עד היום – 19.49 דולר עם זמינות להטבת משלוח חינם בעת רכישה בתוך סל מוצרים בשווי 50 דולר ומעלה, כך שהמחיר שיתקבל יעמוד על 70 שקלים בלבד.

אם תרצו נפח של 256GB מאותה סדרה תוכלו לקבל אותו בעבור 36.99 דולר שהם 130 שקלים לערך – ואם תרכשו את שני הנפחים הללו יחד תהיו זכאים להטבת המשלוח החינמי המדוברת שתבטיח את המחירים הללו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

יחס עלות- מהטובים ביותר שניתן למצוא בשוק כרטיסי ה-SD

גם כרטיסי microSD של מסדרת ה-PRO Endurance, עם אמינות מוגדלת עבור מערכות שפועלות ברצף במשך שעות רבות (מצלמות ביתיות או מצלמות , למשל), זמינים במחירים תחרותיים מאוד: דגם בנפח 64GB יהיה שלכם בעבור 16.99 דולר בלבד שהם 60 שקלים ודגם בנפח 128GB מתומחר ב-32.99 דולר שהם מעט פחות מ-120 שקלים – בהנחה שיהיו חלק מסל מוצרים בעלות של 50 דולר ומעלה שמזכה במשלוח חינם, כרגיל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עוד כונן מכאני עדכני ואיכותי שמגיע למחירו הנמוך ביותר עד עתה – כונן ה-P10 Game Drive מסדרת ה-WD Black בתצורת 2.5 אינץ' קומפקטית, במחיר בסיס של 99.99 דולר לנפח 4 טרה-בייט עם התאמה לקונסולות , לקונסולות 4 ולמחשבים אישיים. יחד עם משלוח חינמי לארץ ומסים המחיר הכולל שמתקבל הוא 121.78 דולר, או 430 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close