מה יקרה כשיתחמם כדור הארץ - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יקרה כשיתחמם כדור הארץ

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עננים מקררים את כדו"א! להזכירך, עננים לבנים, כך שקרינה שפוגעת בהם מוחזרת לחלל

אל תשכח את האפקט העמעום, שכביכול מגביר את יכולת ההחזרה של עננים ובעצם מקרר את כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרתם שאף אחד לא יכול לחזות את שינויי האקלים מאחר ואנו יודעים שהוא כאוטי ובכל מיקרה אנו לא ממש יודעים איך האיזון האקולוגי עובד בדיוק.

להסיק מזה שאפשר להתעלם מכל מה שאנו כן יודעים זו מסקנה מוטעית.

אנו עושים אותו דבר כשאנו אומרים ,מה הקשר בין שכבת האוזון לסרטן עור.

העובדה שיש פי 10 מקרי סרטן עור מוכיחה שיש קשר ומוכיחה שיש לנו גם קשר לבת יענה :)

כבר הרבה זמן עובדים הרבה מוחות מכל התחומים וזמן רב ברור שכמות האוכלוסיה על כדור הארץ והנזק שאנו עושים

לאיזון האקולוגי תשפיע לרעה.

התחממות כדור הארץ היא חד משמעית ולא ניתנת לויכוח ,

(לומר שכל המדענים בעולם עשו קונספירציה או שכל ההוכחות המצולמות מטעות זה לא ממש ויכוח)

אנחנו לא מסוגלים לחשב את מהירות השינוי באקלים ולא מסוגלים לחשב את המצב שיווצר.

בכל מקרה לא נראה לי שאנחנו מסוגלים לעצור את זה וככל שאוכלוסיית העולם גדלה ההשפעה שלנו יותר דרסטית.

אבל לא צריך להיות בת יענה ולומר שהשמש לא מסרטנת , לפלאפונים אין קרינה ואין שום התחממות.

אני עם zorgi בענין הזה .

לגביי הקונספירציה - תקראו בחתימה שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שאין שום עדות להתחחמות בעולם מחוץ לאיזורים עירוניים(וזה מוסבר ע"י אפקט האי)?

וש1930-1940 היו העשורים הכי חמים מ1890(מתי שבדיקת הטמפרטורה הייתה אמינה מספיק) עד היום?

אבל סבבה, אל תקשיב לעבדות. תיכנס לפאניקה. כי העיתונים יודעים את העובדות הרי, לא המדענים...

ושוב אני אתן תדוגמא שאם עיתון יקבל כתבה ש99% מהקרחונים לא נמסים הכותרת למחרת תהיה "הקרחונים נמסים!!!" ורק בתוך הכתבה תהיה הערה קטנה לקראת הסוף שלפי המחקר 1% מהקרחונים בעולם נמס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נניח לצורך העיניין שהסיכויים שהתחממות כדור הארץ וכתוצאה מכך נזק עצום לעולם שלנו הם 30% לעומת 70% שלא יקרה כלום (אני הייתי אומר שזה ההפך אבל זה לא רלוונטי ).השאלה שלי היא האם זה לא מספיק כדי שנעשה משהו בנידון? קיום האנושות היא מטרה יותר מידי חשובה בשבילנו מכדי שנוכל לקחת כזה סיכון.אני לא מבין למה זה לא ברור לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה היהירות שלך לומר שאנחנו לא יכולים לעשות שום דבר בנידון ? :nixweiss:

זה שיש דברים ביקום הזה שמהווים גורם השפעה הרבה יותר חזק מבני האדם כלל לא אומר שלנו אין יכולת השפעה. דוגמא אחת לגבי הנושא המדובר: ברגע שהגענו להבנה שהחומר :"פריאון" שעשינו בו שימוש כול כך נרחב הוא גורם להרס האוזון של כדור הארץ הפסקנו להתשמש בו, וזאת רק דוגמא אחת קטנה.

אפשר גם לקדם הרבה יותר מהר לדוגמא שימוש באנרגיה סולארית, אפשר לעשות עוד הרבה דברים רבים אחרים, תתפלא איזה כוח יש לבני האדם כשהם עובדים ביחד.

כמו שביחד אנחנו גורמים להרס כדור הארץ אנחנו גם יכולים ליגרום לדברים הפוכים.הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות זה לומר: במילא אין לנו מה לעשות אז בו לא נעשה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...