עבור לתוכן
 • צור חשבון

RANNY1

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  25
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  128יום 3ש' 59דק' 23שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי RANNY1

 1. באמת?? תן דוגמא למשחק עם חיבור תמידי לאינטרנט של battle.net שנפרץ. על כמה אתה רוצה להתערב איתי שCOD:MW לא יפרץ?
 2. אז בסוף אתה זה בוקר ולא בוקרת?? שברת לי את הלב. חשבתי שסוף סוף יש פה שחקנית מקצועית.
 3. בוקרת, מי שעשה אותו מכל הכיוונים שלא ישלם מחיר מלא ושיחכה שנתיים. המשחק נועד בראש ובראשונה למי שאין קונסולות ובוכה על כל שהמשחק הכי טוב בשנים האחרונות יצא רק שם. אדם כזה בשמחה ישלם מחיר מלא מה גם שהמשחק בPC אמור להיות משופר יחסית לקונסולות.
 4. איפה נחום37 שאמר שהתמונות של המשחק פלסטיות וד"ר שאוורמה ו"הבוקרת" שאמרו שזה כולה משחק בן שנתיים שלקח 7 דקות להמיר מהקונסולות לPC? התנצלויות ב3 העתקים לרוקסטאר!
 5. מאמין שכמו המשפט המפורסם, כל עכבה לטובה. בינתיים ניתן בראש לRDR2...
 6. חכה חכה עד שה"בוקרת" תראה את הכתבה והתגובה שלך. אחרי שיצא RDR2 יצאה לקונסולות היא קטלה אותו על זה שלא יצא לPC ואמרה שהוא בחיים לא ייצא לPC. אחרי שהשבוע יצא אז היא קיטרה שהוא כמו GTA. שActivision שיחררו משחקים מעולים וזולים במסגרת ה-Humble Monthly היא קיטרה שהם הבל הבלים. ועכשיו הרמת לה להנחתה עם זה שהתמונות נראות פלסטיות. וואהיי וואהיי וואהיי...
 7. בוקרת שמתי לב שאת קוטלת כל דבר שזז ואת מאוד נגטיבית: יצא בזמנו RDR2 לקונסולות והייתי נגטיבית אמרת שבחיים זה לא יצא לPC והנה יוצא. הוא יוצא משודרג לPC ואת קוטלת אותו ואומרת שהוא כמו GTA למרות שהם 2 משחקים שונים מבחינת המהות, המשחקיות ובסיפור העלילתי. חשבתי שבתור "בוקרת" את אמורה להבין בRDR2 ;-) ואם זה לא מספיק אז עכשיו נותנים לך פה משחקים חינמיים די איכותיים ואומרים לך תצטרפי ואז תבטלי את המנוי אם את רוצה וגם זה "הבל הבלים" ולא טוב לך? מה יהיה הסוף איתך??
 8. קבוצה בה אני לא יכול להגיב זו קבוצה לא שיוויונית ואני אצא ממנה מיד שאגלה את זה.
 9. רציתי לכתוב בדיוק מה שרובי כתב אבל הוא הקדים אותי. למשל, נכון לרגע זה הop6 נמכר ב444$.
 10. מה קשור? מדובר בQuake Champions שהוא סוג של המשך ל Quake III Arena. אין כל קשר לUNREAL TOURNAMENT III והם אפילו לא על אותו מנוע משחק.
 11. אל תעלב חס וחלילה אבל לפי התמונה אתה לא נראה גיימר ולכן זה באמת לא בשבילך. כתוב בדיוק מי קהל היעד של מעבדים אלו.
 12. מה זה בעל שלא מבין??? תזרקי אותו ותחזרי לשחק. זו הנאה לא פחותה מסקס. ומי שעכשיו צוחק על מה שכתבתי כנראה מעולם לא היה גיימר.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close