garadi_s - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון

garadi_s

משתמש רשום
  • מספר הודעות

    93
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

  • Days Won

    2

garadi_s last won the day on מרץ 25

garadi_s had the most liked content!

אודות garadi_s

  • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של garadi_s

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

6

דירוג

  1. המתאם נקנה ממישהו ביד שניה, היה בשימוש חצי שנה ונשאר עוד שנתיים וחצי, שאר הציוד נקנה מKSP, אבל בעיקרון כל מתאם מסיב אופטי עם שקע SFP (ג'ביק) (ולא GPON או EPON) אל חיבור RJ45 יעשה את העבודה, בראוטרים של TP LINK יש אפשרות לכבות את הVDSL ועדיין להשתמש בחיבור PPPoE מתי שהראוטר מחובר אל יציאת "WAN/LAN4" חפש בראוטר אפשרות שנקראת Operation Mode ושם תבחר בWireless Router Mode
  2. אני התחברתי השבוע אליהם עם ספק של בזב"ל (לקוח ראשון ונכון לעכשיו היחידי בקריית מלאכי ), ההתקנה עלתה לי 450, בינתיים האופציה שיש זה או הראוטר BE שלדעתי לא הכי שווה כי בתור ראוטר הוא פח אשפה אחד גדול!, (היה אולי יותר נחמד אם תיהיה אפשרות לקבל מהתשתית מתאם סיב אופטי לחיבור rj45 על מנת לחבר נתב מחברה אחרת באופן פרטי במקום הראוטר be שמאוד מאוד מוגבל באפשרויות שלו כמו ביטול BCYBER, הגדרת dmz, שינוי scope לאחד אחר נורמלי יותר, שינוי dns של גוגל, בינתיים אני עובד עם פתרון mesh חיצוני ולא של בזק), שחייגתי אל התמיכה הטכנית של בזק אמרו לי שיש עוד דגם מסויים שהם כן עובדים איתו אבל לא מצאתי שום דבר חוץ מחוברת הוראות באינטרנט, צירפתי PDF עם 3 דגמים מורשים בבזק, הדגם האחרון ברשימה אמרו לי שהוא זה שתופס, סוג החיבור של התשתית של בזק זה GPON ONT SC APC (החיבור שבמסגרת הירוקה ולא הכחולה!!!!) העניין עצמו שאם אני יחבר משהו אחר אז אמרו לי בתמיכה שלא יוכלו לעזור לי אם יהיה לי תקלות, עוד עניין, בזק רק בהתחלת הדרך ואין לתמיכה הטכנית שלהם תשובות בנוגע לאיך שזה עובד אז יוצא מצב שאם אתה קונה מתאם סיב אופטי שמתאים לחיבור האופטי של בזק אתה לבד במערכה, כבר חרשתי כמה מקומות באינטרנט לגבי מה שמתאים ומה לא, מה שמצאתי אונליין עם משלוח עד נכון לעכשיו זה שני דגמים של ubiquiti ufiber שבאחד מהם יש לו אופציה לPOE, דגם אחד של huawei ועוד אחד של ZTE, קיים ראוטר מסוים של TP LINK עם חיבור GPON מתאים אבל אין שום דרך לקנות אותו אונליין. gpon.pdf עדכון: היום קניתי מתאם סיב אופטי של TP LINK ביחד עם ראוטר VR600, חיברתי גם שני מתגים שעובדים בג'גהביט את כל הרשת הקיימת בבית, במקרה של הWIFI בבית אני עובד עם MESH חיצוני (3 קופסאות), הגדרתי את מה שצריך מבחינת פתיחת פורטים והקצאת IP לפי כתובת MAC, החלפתי SCOPE לאחד אחר שאני רגיל אלייו עוד מתקופת הTD-W9970 והכל עובד פיקס, מחר אני אחזיר לבזק את הראוטר שלהם וסלאמת
×
  • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר