צפו: סרטון המשחקיות הראשון והמדליק של Battlefield 1

4 תגובות

 משחק הפעולה של EA שיקח אותנו אל מלחמת העולם הראשונה זוכה לסרטון חדש שמצליח להלהיב את הרשת לא פחות מטריילר החשיפה בחודש שעבר

חודש אחרי שחשפה אותו רשמית וזכתה לערימות של פידבק חיובי מהתקשורת ומהשחקנים כאחד, המפתחת DICE (יחד עם המפיצה EA, כמובן) מציגה לנו סרטון רשמי חדש בן שתי דקות, שכולל הצצות קצרות אל המשחקיות הממשית שצפויה לנו – וזה נראה פשוט פנטסטי, עם הרבה הרס סביבתי בקנה מידה מרשים, שלל כלי טיס וכלי וגם אינספור פיצוצים ותמרות עשן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הסרטון זכה ליותר מ-2 מיליון צפיות בתוך כתשע שעות בלבד מאז שנחשף, ונראה כי כמו בסרטון ההשקה המקורי גם כאן התגובות הן חיוביות מאוד באופן גורף. מה דעתכם בעניין?

בנוסף לסרטון חשיפת המשחקיות הקצר אך הקולע, קיבלנו לייבסטרימינג של קרוב לשעת משחקיות מתוך המצב המקוון ומרובה המשתתפים של המשחקים – ולמרות שהאיכות כאן לא בהכרח מספיק טובה בכדי להעיד על התוצר הסופי שיקבל כל שחקן, מדובר בעוד משהו שבהחלט כדאי לצפות בו בהנחה ש- 1 מעניין ומסקרן אתכם.

Battlefield 1 מיועד להגיע אל החנויות ב-21 באוקטובר, עבור המחשבים האישיים וקונסולות ה- וה- 4. האם זה יהיה המשחק המצליח ביותר לשנת 2016 כולה? כנראה שיש סיכוי לא רע לכך.

bobf2

bobf

bobf3avatar
Maor Fedida
Maor Fedida

מה שמעניין מעבר לגרפיקה המשופרת ולמנוע הדינמיקה והפיזיקה שנראה שעובדים טוב יותר מהגירסה הקודמת(BF4) זה איך תהיה המשחקיות והאפשרויות במשחק
אני מקווה לרמת אמינות וריאליזם מסויימים שיתרמו, אני שונא ארקייד בלי ריאליזם של למשל מסלול מעוף הקליעים והפגזים וחוקי פיזיקה ועוד מטוסים טנקים רכבים לדעתי המשחק צריך לציית לחוקי הפיזיקה לפחות עד רמה מסוימת אני מבין שאם הוא יהיה ריאליסטי לגמרי אז זה יבריח הרבה מהשחקנים וישארו רק הhardcore לכן מקווה שהריאליזם ישולב במשחקיות ושזה לפחות יהיה מאוזן.

eins
eins

מצפה מאד למשחק
מקווה שהם למדו את הלקחים מ BF4.

MoviesOnlineIL
MoviesOnlineIL

מטורף לגמרי 🙂

נחשקוברה
נחשקוברה

בתור שחקן BF3 BF4 המשחק נראה על הפנים ואני בטוח לא הולך לקנות אותו